Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik politikusai kiröhögték...

Jobbik politikusai kiröhögték volna az embert 5 évvel ezelőtt ha azt mondják nekik, hogy Gyurcsány lesz a legfőbb szövetségesük és összeállnak a komplett baloldallal?

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
En tobbszor is szavaztam a Fideszre es SOHW nem gondoltam volna hogy most az ellenzekre fogok. Durva de ez van.
2021. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

És mit vársz az ellenzéktől mint volt Fideszes?


Mert lehet sok dolgot rosszul csinál a Fidesz de én nem látom a minőségi előrelépést abban hogy majd a DK, Jobbik, MSZP, Momemntum, LMP ... összeáll.

2021. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Demokracia javulast hogy ne fideszes politikusok kedvelok uljenek fuggetlen demokracia ugyelo intezmenyek elen


Kevesebb korrupciot, normalis kozmediat stb..


A Momentum es Jobbik erre garancia talan.

2021. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én végig az ellenzékre szavaztam, de soha többet bolgár bojler, és ribi annuska. Köszi, elég volt belőletek! Nem leszek többet dobrevpincsi!
2021. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még a szavazóik is.
2021. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!