Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékek melyik külföldi...

Ellenzékek melyik külföldi országban költöztök, ha 2022 választáskor újra Fidesz nyer?

Figyelt kérdés
Orbán elmondta, hogy még 20 évig akar miniszterelnök lenni. Tehát 2022 választást újra Fideszes győzedelem után. Ellenzékek még itt akartok élni vagy valamelyik külföldi országban költöztök?

2021. aug. 22. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

Én már szerencsére ott hagytam az országot.


A város szélén élek Belgiumban, igaz hogy annyit fizetek mint egy PB-i albérletért, csakhogy 3x annyit keresek, mint BP-en :)

2021. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
anyukádba, a sok székely bozgor lúzer közé :)) Ardeal pamant Romanesc :))
2021. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11%
Követem a hazatelepülő Klárikát Szófiába. Ott úgyis minden szebb és jobb, mint Magyarországon. Szóval ha ezt mondják, én elhiszem. :D
2021. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem most egyelőre Magyarország a legbiztonságosabb, itt van én szerintem a legkevesebb Iszalmista terrorista!
2021. aug. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
72%
Jó sok fideszes, agymosott birka van itt :D!!
2021. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%
Több a ballibernyák kommunista bolsevik mint a Fideszes birka. Egész internetet a ballibsik uralják már főleg a facebookot! Jobboldaliaknak meg megmaradt az a kevés mint pl Origó meg a köztévé és hír tv. Ti többen vagytok 15-ös válaszoló!
2021. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!