Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszhívők! Mit szóltok...

Fideszhívők! Mit szóltok hozzá hogy 10 év alatt az élemzőnyből lecsúsztunk Bulgária szintjére?

Figyelt kérdés

2010 még Ausztria után a második legjobb kelet Európai ország voltunk most meg már Románia is lehagyot minket. Már csak Bulgáriát előzzük. Erre jó az Orbánotok?

[link]



2021. aug. 22. 17:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
37%
18: én ellenzéki vagyok, a kép szánalmas, de ebből mi következik? Hülyék a fideszes oldalon is vannak bőségesen, mint mindenhol.
2021. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
2021. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%
Annyira gáz vagy, kérdező... Tényleg nincs jobb dolgod, mint kamutérképeket gyártani? Az ilyen balfékek miatt csúszott le a GyK erre a tragikus szintre.
2021. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, szánalmas vagy, a magadfajta miatt szégyenlem az ellenzéket is, mert te is csak hamisítással akarsz nyerni. Csak ha valaki nem ért veled egyet te nem Soroslibsizel meg Gyurcsányozol hanem Fideszesezel, ennyi a különbség.
2021. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, te lecsúsztál, és biztos nem azért, mert az én életszínvonalam, jövedelmem, lehetőségeim jobbak lettek az elmúlt 10 évben.

Tipp, hogy újra lábra állhass: Szegődj el Jakabhoz, elvégre a te adóforintjaidból kapnád a fizudat!

Mutasd meg Parizer Péternek, hogy havi 6,2 milla tiszteletdíjból és juttatásból te bezzeg nem csak paprikás krumplit tudsz kihozni, egyebekre is telhet!

Sofőr furikázza a valóban "lecsúszott" csórit, luxusirodát + a főváros elitnegyedében található lakást bérelhet, de akár milliókat szánhat bizalmasainak kifizetésére is.

Legyél a szakácsa, vagy sofőrje! Vagyonnyilatkozata szerint ugyan papíron nincs saját autója, ám korlátlan benzinkártyát is kap.

Aranyéleted lehet a szolgálatában! Mi az hogy! Nagyon is.

2021. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező na és Horvátország? Az tán nem EU-tag? Vagy ezt elfelejtették a nagyon hiteles szerkesztők?
2021. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
92%

Figyelmeztetted a világ nagy hitelminősítőit is, hogy tévedésben vannak, elszámolták magukat, mint a prímszámok delíriumos matekzsenije?

Figyu, te nagyon szegény! Duna parton csónakba pattansz, lecsurogsz szépen a Fekete-tengerig, oszt saját szemeddel is megnézed Romániát, Bulgáriát, hátha felfogod, hogy miről osztod itt a nincset!

2021. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
90%
8-as! Én inkább olvasok, Origót, Mandinert, Magyar Nemzet hírportálokat mint a 444.hu, 24.hu, népszava féle oldalakat! Mindenki döntse el saját maga hogy melyikek hazudnak többet!
2021. aug. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
89%
2021. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem minden Fideszes befoghatja, 400 euró a tanárok havi fizetése..

12 évnyi 2/3-al ennyire futotta, szégyen és gyalázat! Orbán csak funkcionális analfabéta robotcsicskákat akar a gyárakba

2022. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!