Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a magyar életszínvona...

Mi a baj a magyar életszínvonallal?

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem tapasztalom,hogy annyira vacak lenne minden.

Amikor gyerek voltam, sokkal rosszabbul éltünk, sokkal rosszabbul éltek a szüleim, mint most.És az is rendszerváltás után volt.


Manapság alap,hogy van többféle sajt a hűtőben.

Én hétköznapokon, többedmagammal (kollégák) ételt rendelek vagy étteremben eszek.20-30 éve hol tehette meg ezt egy átlag diplomás fehér galléros?


Édesanyám évente többször megy wellnesshotelba.20 éve álmodni sem mert ilyesmiről.



Én és a környezetemben,családom nem igazán érezzük,hogy minden szar.Feljövök erre az oldalra, akkor olyan, mintha itt Haitibe jönnék, ahol mindenki éhezik, kókuszdió sincs a fán...stb.

De, egyértelmű,hogy ez kamu.

Nyilván, nincs az a bőség, mint Bajorországban, de azért 20-30 évvel ezelőtt sokkal rosszabb volt.


2021. aug. 22. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Semmi. Csak egyeseknek érdeke a hazug propaganda terjesztése.
2021. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Én pedagógusként nem tudok minden étkezésre ételt rendelni házhoz szállítással. Nagy a baj!
2021. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

En azt latom hogy a Fideszesek szerint milyen jo elni, mindenki nyaral teli van penzzel.


Az ellenzek ennek az ellenkezojet mondja.


Fel kene fogni hogy NEM MINDENKI NYARAL, DE NEM MINDENKI SZEGENY.


Akik rosszabbul elnek ok nem nyaralnak ugy, akik jol elnek oket latjuk kulfoldon pl.


Nem fekete es feher.

2021. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Engem az bant hogy akik a fidesz alatt jol keresnek azok (egy resze) azt hiszik hogy csak azert mert ok jol elnek masok is jol elnek. Ugy beszelnek kiskeresetu magyarokrol mintha allatok lennenek.


Rosszul esik ez.

2021. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Kit érdekel hogy jobban élsz mint régebben? Ha nem váltasz "minden évben" autót meg házat, nem utazod körbe a kontinenst mint a nyugatiak akkor nem is jó ez az életszínvonal.
2021. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Barátom én nem tudom hol élsz ha nem raknak fére pénzt az emberek holnap utcára kerülnek.Akinek valami fügősége van cigi,alkohól annak vége is.Gyümölcs,zöldség luxus ciknek számít.Az egézséges élelmiszerek horror áron vannak.A cukros vacckok meg mindenhol vannak olcsón ezért rossz a Magyar emberek egézsége.Ha nincs munkád 0 támogatást kapsz azért mert valakik annó ebből éltek.Most tápénz csalók vannak és orvoshoz se lehet menni mert azt hiszik tápénzt csalok.Melesleg az orvos be se jár.
2021. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha minimálbért vagy bérminimumot keresnél, akkor is úgy éreznéd, hogy jól élsz?
2021. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Miért keresnék minimálbért?

Tettem azért,hogy viszonylag jól éljek.

Van felsőfokú végzettségem, nyelvtudásom , melyekbe sok időt, pénzt, energiát fektettem.


Egyszerű receptem van.

Alkalmazkodtam a piachoz, az elvárásokhoz.

2021. aug. 22. 18:24
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Neked van, de mit csináljon az, akinek nincs meg a képessége, lehetősége tanulni? Aki butább, szegényebb, az nyomorogjon?
2021. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Az megvan, kérdező, hogy az ország többsége nem fehérgalléros, diplomás? Van egy réteg, amelyik jól él, de ettől a többség még bőven élhet kevésbé jól.


Nem is lehet az egész ország fehérgalléros, furcsa, hogy diplomásként ezt nem látod át, vagyis a te helyzetedből nem lehet az általános helyzetre következtetni.

2021. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!