Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely egy vezető...

Karácsony Gergely egy vezető személyiségű ember?

Figyelt kérdés
Mert én akárhogy nézem (nem lenézésből), de előbb gondolnám róla, hogy könyvtáros vagy valami titkár, mint hogy vezető politikus legyen.

2021. aug. 23. 14:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
igen, jogsi nélkül
2021. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Áramot jól vezetheti ...
2021. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Nem annyira mint Orbán, de ez nem zárja ki hogy ne maradhasson főpolgármester, vagy ne lehessen miniszterelnök.
2021. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem lenézés. Vannak vezető emberek és vannak olyanok, akik a háttérben tudnak érvényesülni. És ez változhat is az évek folyamán. Akkor van gond, ha vezető pozícióba kerülnek döntésképtelen emberek. (Dolgoztam már ilyenekkel.)

Lehet, hogy Karácsony elemzőnek, háttérembernek jó, de vezető politikusnak nem való.

2021. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Próbálok tárgyilagos lenni.

Karácsony Gergely szociológus. Ez nem baj, biztosan jó kutató- elemző munkát tudna végezni azon a területen.

Vezetői kompetenciái nagyon gyengék. Talán megengedték nekem ezt a megjegyzést, én ugyanis vezetői képességekkel foglalkozom, előadásokat, gyakorlatokat tartok államigazgatásban dolgozó vezetők számára.

Szóval a kommunikációja nagyon rossz/ gyenge, ezt sokszor láttuk már.A konfliktuskezelés talán közepes, bár láttunk már igen rossz megnyilvánulást tőle, ha váratlanul" szorult" helyzetbe került.

A vezetés és munkaszervezés , illetve problémamegoldó képesség téren is szerintem komoly hiányosságok vannak

nála, és a vezetői legitimációját sem képes felépíteni.

Egyedül az érzelmi intelligencia az a terület, ahol elfogadhatónak látszik.

Összességében szerintem 10 es skálán 3-4 es, mint vezető...

Ő inkább csapatjátékos, előkészítő, elemző munkakörbe lenne alkalmasabb.

2021. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
Kari Geri aranyos, szimpatikus, nem dőlnék a kardomba ha ő lenne az ellenzék közös miniszterelnök jelöltje. De hogy vezető személyiségű lenne azt éppen nem mondhatnám.
2021. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

Én - mint vezetőképzéssel szintén foglalkozó ember - nem igazán tudom innen megítélni a vezetői kompetenciáit. Ahhoz látnom kellene napi szintű munka közben, hogy bármit tudjak róla mondani.


A benyomásom inkább az, hogy nagy sakkjátékosnak tűnik, és az, amit mutat a tv-ben nem igazán fedi a valódi működését. Én egyáltalán nem érzem rajta az elemző attitűdöt, sokkal inkább a körmönfont, célratörő politikust.

2021. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%

#7.Ott a pont.

Az a sok fotelszakértő úgy sem tudja innen megmondani, meg bármi konklúziót levonni.

Ráadásul még csak nem is politikai szaklapról van szó, hanem a gyk-ról.

Eleve provokáló kérdések, és arra való válaszokkal.

5-ös válasza még nem is lenne rossz, fogjuk rá de szerintem ő maga sem látja dolgozni. Hogy most mit lát a médiából... Az kb. 1/20-ad része a tényleges munkájának.

2021. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%

#8 mint a pontszámokból láthatjuk, mindez senkit sem érdekel. Leginkább azt szeretnék hallani, hogy Karácsony egy töketlen bölcsész, aki - hogy a mestert idézzem - egy szekrénysort sem tud összeszerelni.


Amúgy lehet, hogy ez igaz, de innen mi ezt nem tudjuk. Pont ezért lennék kíváncsi az #5-ösre, honnan tudja eldönteni, milyen szervezői készségei vannak egy adott politikusnak a tévén keresztül.

2021. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Testbeszéd és arcmimika. Sokat elárul. Róla azt, hogy nem való vezetőnek. Aláírt egy másik jelölt ajánlóívén. Akkor miért jelölteti magát?
2021. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!