Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesít mikor az...

Titeket nem idegesít mikor az ellenzékiek mindenféle diktatúrának hordják le Magyarországot?

Figyelt kérdés
Én is inkább ellenzéki vagyok és nem tartom jónak ezt a rendszert, kormányt. De mikor sokan rákezdenek hogy ez egy kemény diktatúra,el vagyunk nyomva, ez már lassan Észak-Korea stb. az nagyon idegesít. Azért túlzásokba ne esünk. Ti hogy vagytok ezzel?

2021. aug. 23. 20:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted az hogy diktatúrának nevezik az országot és az hogy észak koreához és egyéb példastatuálóan brutális diktatúrákhoz hasonlítják az itteni rendszert az egy és ugyan az?


Aki észak koreához hasonlítja az országunkat az nem tudja miről beszél, azonban ha az orosz modelt nézzük ami bár visszafogottab és hivatalosan demokratikus alapokon működik, szintúgy tagadhatatlanul diktatúra és ahoz a rendszerhez már ingen csak közel áll az amit ithon tapasztalhatunk.

2021. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
16%

#20 A fidesz egyáltalán nem fasiszta, hanem showiniszta.

Köze sincs a diktatúrához, egy korrupt demokrácia.


A szavazást az ellenzék ellenörzi, több párt rendszer van.

2021. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
52%

#21 oroszországban bebörtönzést használják a rendszer ellenségei ellen, a civil életben a homoszexualitás bizonyos megnyílvánulásait erősen bűntetik, pl nem posztolhatsz coming outot.


Ennek még közelében sincs a fidesz.

2021. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
21%

#22

A fidesz fasiszta.


A fasizmusnak nem feltétele a diktatúra.

A fasizmusnak nem feltétele az egypártrendszer.


Egyéb tévképzet?

Nézd, a wikipédia oldal nem dísznek van, el kellene olvasni, és utána beszélhetünk.

2021. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem diktatura de nem is jogallam
2021. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
41%

#24 nem azért beszéltem a diktatúráról mert a fasizmushoz elengedhetetlennek tartom, hanem mert te a fasizmus mellett azt is állítottad hogy diktatórikus.


Nem nekem vannak tévképzeteim.

2021. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
38%

Nem, mert jogos!

Ha rákeresel a például a wikin, látni fogod! Úgy emlékszek, hogy a diktatúrát jellemző államigazgatásból már csak 2 pont hiányzik!

Én meg tapasztaltam saját bőrömön is, elhallgattás formájában a Magyarország Kormánya felöl!

Hogy hallgattathat valakit el egy kormány (a saját állampolgárát), egy egyszerű, forrással megjelölt kérdés által (meg egyèbkènt is!!!!), ami nem illik a komfortzónájukba???

2021. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Mondj konkrétumot elhelgattatásra.
2021. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
75%

#26

Ja, bocs.

Akkor meg abban tévedsz.


A demokráciában feltétel, hogy a felek egyenlő esélyekkel induljanak.

Ez pl. nálunk már nem teljesül, vagyis demokráciáról nem beszélhetünk.


Mellesleg a wiki pont azt mondja, hogy nekem van igazam.

Olvasd el a jellemzőket.

A rendszer egy puha diktatúra, autoriter hatalomgyakorlással és rejtett elnyomással.

2021. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
53%

28- az tessék:

Évek óta figyelem ezt az oldalt, még nem is hallottunk a cividról.

Az derül ki, hogy naponta kb 100-an többen halnak meg az ország határain belül, mint ahányan születnek.

Rákérdeztem Magyarország Kormánya Facebook oldalán, hogy ez hogy függ össze a családbarát kormány modelljével. A kérdést azonnal kitörülték, engem meg letiltottak.

Mint mindenkit, aki nem isteníti őket!


[link]

2021. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!