Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesít mikor az...

Titeket nem idegesít mikor az ellenzékiek mindenféle diktatúrának hordják le Magyarországot?

Figyelt kérdés
Én is inkább ellenzéki vagyok és nem tartom jónak ezt a rendszert, kormányt. De mikor sokan rákezdenek hogy ez egy kemény diktatúra,el vagyunk nyomva, ez már lassan Észak-Korea stb. az nagyon idegesít. Azért túlzásokba ne esünk. Ti hogy vagytok ezzel?

2021. aug. 23. 20:14
1 2 3 4
 1/32 Sulek Péter ***** válasza:
53%
Én is ellenzéki voltam,de akkor sem tetszett,ezzel csak manipulálni lehet,meg szítani a tüzet hergelni a kormány ellen,elégedetlenkedni,más célja sajnos nincs. Évek óta nem jönnek rá,hogy valami jobbat kellene csinálni,mint a Fidesz kormány,de sajnos csak ennyire futja.
2021. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%
Engem szórakoztat, hogy ilyen demagógok.
2021. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

Ez a magyar politikai kommunikáció. Itt a reálpolitika senkit sem érdekel, azok a menő politikusok akik tudnak jó nagyot mondani.

Igaz ez mindkét oldalra.

2021. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem, mert igazat mondanak.
2021. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
36%
Én azt bírom, amikor azt mondják, hogy Mo. Moldovánál is szegényebb
2021. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%
Hát egy pici túlzás van benne, de abba az irányba haladunk. Depolitizálv vannak az emberek
2021. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
38%

Nem, mivel ez a saját sikertelenségük egyfajta bizonyítványa.

Ahogy azzal sem fognak több szavazót maguk mellé állítani, ha azokat amúgy folyamatosan degradálják.

2021. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
14%

Eleinte zavart. Aztán megszoktam mert mindig akkor kezdenek el diktatúrázni amikor semmit nem tudnak érvként felhozni. Korábban a nácizás meg fasisztázás volt így, csak most ők álltak össze a "nácikkal", így ezt nehéz csinálniuk. (ettől még van olyan agyatlan ballib aki most is a fideszt nácizza)

A legjobban az szórakoztat amikor egyszerre diktatúráznak meg szidják a a nemzeti konzultációt. Mert szerintük itt egyszemélyi diktatúra van ahol mindent Orbán dönt el egyedül a kedve szerint, de a konzultáció amiben mindenkit megkérdeznek, az nem jó - mert mindenkit megkérdeznek.

2021. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

#6 "Depolitizálv vannak az emberek"

Nézz már körbe a világban kérlek! Nálunk sokkal többen foglalkoznak a politikával, mint sok más országban. A franciáknak csak a 13%-a ment el a regionális választásokra idén.

[link]

2021. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

Ezekből melyik nem igaz?


[link]

2021. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!