Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazánk hajlandó lenne megvéden...

Hazánk hajlandó lenne megvédeni más NATO országokat egy konfliktus esetébe?

Figyelt kérdés
Ha valamelyiket megtámadják, hajlandó lenne a Magyar kormány megvédenie?

2021. aug. 24. 14:36
A kérdező szavazást indított:
szerintem igen
szerintem nem
talán
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk muszáj lenne


Nagyobb országok viszont erősen mérlegelnék az érdekeiket az USA-val az élen.


Erre szokták azt mondani, hogy a NATOnak inkább elrettentő ereje van mint, hogy valódi katonai szövetség lenne.


Ha pl. a balti államokat rohanná le Oroszország, nem biztos hogy megérné a III. VH az USAnak. Főleg ha az oroszok meg szemet hunynak az USA csibészségei felett.

2021. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Elvileg, kötelező lenne valami felmutatnia, még, csak valami jelképes dolgot is.


Afganisztánba is kellett küldeni magyar katonákat.

2021. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a közel keleten mindig is voltak magyar katonák, habár érdemlegeset nem nagyon csináltak, vagyis én beszéltem pár ilyennel, de azt mondták többen is, hogy csak a pénz miatt mentek ki, és hogy nem az élvonalban harcoltak hanem amit elfoglaltak az amerikaiak és már rég előre nyomultak, ők ott "rendfenntartók" voltak. Nem nagyon kellett csinálni semmit.
2021. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!