Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálták ennyire Gyurcsán...

Miért utálták ennyire Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés
Vicces,fiatalos,okos,őszinte stb.De mégis mi bajuk volt bele az embereknek?

2021. aug. 25. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

Én éltem akkor amikor ő hatalmon volt.

Szóval én tapasztalatból utálom.

Népnyúzó és ez nem túlzás.

2021. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

Megérdemelte!

Normális esetben még a börtönbüntetést töltené.

2021. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Gyurcsány Ferenc meg az őszinteség két külön fogalom.

Ugyanez Orbánnál is igaz.

2021. aug. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%

A válaszok többsége fideszesektől származik. Nem releváns!

Ha azt a tényt veszem figyelembe, hogy orbán mennyit változott rossz irányba 10 év alatt, akkor Gyurcsány változhatott jó irányba!

2021. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
Én simán meginnék vele egy kakaót. Szerintem tudna nagy igazságokat mondani az országról.
2021. szept. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
Mert a jobboldal akarja a korlátlan hatalmát kiterjeszteni ! Semmi gond a Gyurcsánnyal !
2021. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert mondott egy beszédet, ami kiszivárgott (egyes vélemények szerint ők szivárogtatták), amelyben szerepelt hogy el...tuk. Ezt jól meg lehetett ragadni és nyomni a népnek. tízen valahány év után nagyon többre a többség nem emlékszik.
2021. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kezdetektől fogva (öszödi beszéd kiszivárgása) Orbán meg Gyurcsány összejátszik.

Ferinek már nem volt kedve hozzá, Orbánnal már régebb óta ismerték egymást és tudta, hogy neki meg kellene a hatalom; kitalálták, hogy teljesen elhiteltelenítik a baloldalt ami mind a mai napig tart azzal, hogy Feri még mindig ott ül (bár szerintem sokan az ellenzékiek közül is csak a fidesz udvari bohócai).

Ez a szemkilövetőzés meg fideszmédia hype. Nyilván ő utasította a rendőrséget, hogy lőjenek ki szemeket. +Arról azért megfeledkeznek, hogy a rendőrség durvulása előtt egy 30-50 fős csoportosulás eléggé szembement mindazzal ami normálisnak mondható. És mindezt miért is? Mert öszödi beszéd, meg loptak?! Most nem lopnak mi, hanem a magyaroknak adják a pénzt. Végül is igaz, elyachtozzák-, kokózzák egymás között. Csak most a vadállat fradidrukkerek ki vannak elégítve milliárdokkal a csapatuknak, úgyhogy nem csinálnak még egy tv székház ostromot, sőt a vadhajtásokos bede még jól föl is szopja a komplett NER vezérkart annak rendje és módja szerint.

2021. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
39%
Én javaslom Gyurcsányt vagy Karácsonyt, sokkal jobb lehetne az élet velük, ma magyarországon ! Szavazz rájuk, zavarjuk már el ezt a futball-bolondot örökre !!!
2021. szept. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!