Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a közutálat a tanárok...

Mi ez a közutálat a tanárok irányában?

Figyelt kérdés

Egy fiatal tanár a szakmunkás minimálbért kapja (145 ezer), mellé semmi extra juttatás. És sokan még ezt is sajnálják tőlük, mikor ennél kevesebbet egyetlen szakmával rendelkező ember sem kereshet.


Tényleg ennyire rosszak a tapasztalatok? Nekem még csak az egyik gyerekem iskolás (6.-ba megy) eddig volt összesen kb. 20 tanára élete során összesen, ebből csak 2 olyan volt, akit kevésbé szeretett.



2021. aug. 27. 11:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak a tanárok irányába. A magyar alapvetően összeférhetetlen nép, gyűlöl mindenkit.
2021. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
145 ezerért felkelni sem érdemes, nemhogy tanítani.
2021. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

1. Nekem nagyon rosszak voltak anno a tapasztalataim, minden 5. tanárom volt anno alkalmas a hivatásra. Az osztálytársaim közül sem a legélesebb kések mentek tanárnak, többük ráadásul nulla empátiával.

2. Ennek ellenére jóval többet kellene fizetni a tanároknak, már csak azért is, hogy többen akarjanak tanárnak menni, jobbak közül lehessen válogatni.

2021. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Majd amikor olyan tanárhiány lesz, mint most orvoshiány, akkor nekik is hirtelen többszázezerrel megemelik a fizetésüket.

A kormányon levők semmivel nem törődnek addig, amíg rájuk nem szakad a mennyezet.

2021. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én aggódom, hogy mire a kisebb gyerekeim (1 és 3 évesek) iskolába mennek, nem marad, aki tanítsa őket. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy van olyan fiatal, aki képes elvégezni a 6 éves tanárképzést, hogy aztán kevesebbet keressen, mint egy mekis diákmunkás.
2021. aug. 27. 11:53
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Én 23 évet dolgoztam az egészségügyben. Kib...ott hóhér nak, meg szegények zsírban gazdagodott g.nek hívnak. Holott pénzt sosem fogadták el, egyszer egy orchideàt. Ennyi. 15-16 éves turisztikai ruhàkban jàrok. Erre a nagy irigység.
2021. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 KrumpLee ***** válasza:
16%
Fölösleges éveken át iskolába járni azért hogy lebutuljunk egy tanár szintjére.
2021. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

6:voltam.Elnézést az elíràsok miatt, telefonról vagyok, és folyton felvillannak különböző reklàmok. Turis ruhàkban...

Mint egy 5 éve tanító tanàr, 145 e a havi apanàzs. Azért az ember ebbe bele tud keveredni. Aki a köz-ért van, valahol tényleg "csak egy szolga" lett.

2021. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindenkinek vannak rossz talapsztalati a tanárokkal szemben. Ameddig egy bunkó eladó, pincér(senki ne vegye magára, csak példaként említem 🙂) felbosszant egy órára, napra egy rossz tanár konkrétan az egész gyerekkorodat elronthatja.
2021. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Én pl. csak azért tanítok még állami iskolában, hogy legyen bejelentett állásom. A bevételem nagyobb része a magántanításból jön, így szépen mesélek.
2021. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!