Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire rossz a...

Tényleg ennyire rossz a helyzet a falvakban LMBTQ-témában?

Figyelt kérdés

Kérem, csak az kommenteljen, aki végigolvasta az alábbi cikket.


Én budapesti, 20 éves meleg vagyok, de épp a falura költözésen gondolkozom, mert jelenleg a fizetésem kétharmadát elviszi a lakhatás. Viszont ez a cikk nagyon elbizonytalanított:


[link]



2021. aug. 28. 09:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is túlzó és kissé tendenciózus a cikk. Nyilván sok sötét bunkó él falun, és könnyű ezekből egy ilyen cikket összeállítani, de abban is biztos vagyok, hogy ott is nagyon sok az elfogadó, normális ember.


Továbbá az sem mindegy, hogy melyik falu. Szerintem ebben is hatalmas különbségek lehetnek országon belül.

2021. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
Ha teljesen átlagos ember vagy, nem hardcore lmbtq aktivista, akkor senkit nem fog érdekelni, de cibbonok közé nem javaslom a költözést ők talán nem annyira toleránsak, meg amúgy sem érdemes olyan faluba menni 😃
2021. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%

"Elolvastad a cikket? A saját meleg munkatársát is szeretné megölni..."


Ez olyan, mint az origon azok a szélsőséges esetek, amiben az LMBTQ-t akarják a lehető leggonoszabb dologként feltüntetni... Biztos találsz ilyet is, biztos nem keveset, de nem ez a vidék. És amíg egy ellenzékinek tekintett média cikke alapján az ún. ellenzék ennyire egy kalap alá veszi a vidéket, addig felmerül a kérdés, hogy hogyan és miért akar választást nyerni? Hiszen ahhoz a vidéki emberek szavzatára is szüksége lenne. Kár, hogy ezt úgy enblock képtelen az ún. ellenzék megérteni, és ezzel a nyakunkon hagyja ezt a tolvajbandát.

2021. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%

én is javaslom a romasorra való költözést, hiszen bennetek diszkrimináltakban olyan sok közös van

lehetnétek LBTQ+C

2021. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Melegek v. leszbikusok között vannak született falusiak is, akik nem hagyták el szülőfalujukat. Faluhelyen ismer mindenki mindenkit, és a fél falu rokonságban áll egymással. Felmenőiket akár 100-200 évre is visszavezethetik. Sokan viselik azt a vezetékneveket, amiket olvasni lehet az első és a második világháború hősi halottainak emlékoszlopán.

A falvakban nem ők okoznak gondot, hanem a romák egy része. Családoddal a vasárnapi misén vagy, mire hazajutsz, "valaki" kifosztotta a házad. Nem mindenkinek van pénze bekamerázni.

2021. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Kedves Kérdezö ! A tendencia éppen az az emberek körében, hogy vidékröl városokba, a fövárosba költöznek azok az emberek, akiknek a szexuális beállítottságuk nem hetero. A cikkböl is kiderül, hogy miért menekülnek el emberek a falvakból ? Azt teljesen megértem, hogy te pedíg éppen azért akarsz vidékre költözni, mert ott nyugalom van. Nos a két dolog szerintem nem egymást egyenlíti ki. Nyugalom = melegség ? Nem. A városba költözés más országokban is ezért van. (Személyes ismerösöm esetét mesélhetném el) Kedves Kérdezö, szerintem keress a város szélén egy nyugisabb helyet, de vidékre ne költözzél. Szükség törvényt bont. Legyél merészebb, próbálj az anyagi problémáidon másképpen segíteni. Ha te vidékre költözöl, akkor a falu népe éjjel - nappal téged fog kukkolni, addíg mennek majd el, hogy mindent tudni fognak rólad; még olyan dolgot is, amit te magad sem tudtál eddíg.
2021. aug. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a cikket, bocsi, de vidékre sokszor cska a Fidesz propagandája jut el, nálunk a faluban7az emberek 90 százalékát rasszista és homofób
2021. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
27%
A mi falunkban csak 2 meleg él. Mindkettő már volt börtönben.
2021. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!