Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a gólyatáborok...

Támogatnátok a gólyatáborok betiltását, vagy legalábbis radikális átszervezését akár rendőri felügyelet bevonását?

Figyelt kérdés
Most olvastam miket kellett énekelni az Állatorvosi Egyetem gólyáinak, meg amúgy is tele van ilyen alkoholizálós meg szexes feladatokkal, amikre rákényszerítik társadalmi nyomással a nagyobb hallgatók a gólyákat.

2021. aug. 28. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Betiltást nem. Átláthatóságot, kontrollt igen. Nevetséges hogy munkahelyi udvarlások miatt eljárások indulnak, ez meg tolerált.
2021. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem, szerintem ez így jó. Senki sem kényszerít senkit, ha nagyon nem szeretne valaki valamit akkor nem kell. De tény, hogy antialkoholista inkább ne menjen gólyatáborba.
2021. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondjuk egy-két egyetemen valóban akadnak rossz gólyatáborok, de egyébként felügyelve vannak, semmi sem kötelező. Odamenni se.
2021. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi ez a hiszt?! Egyre puhábbakak emberek, hogy finoman fogalmazzak. Én is voltam gólyatáborban, kihagytam pár feladatot, meg nem skandáltam ezeket a közönséges mondókákat, de nem rontottam el mások mókáját és jól is éreztem magam a gólyatáborban. Nem kell elmenni akkor, lehet duzzogni egyedül az albérletben.
2021. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy gólya el tudja dönteni, hogy neki belefér e a gólyatábor vagy sem, hisz előtte úgyis hall róla dolgokat. Én magamat egy rendes lánynak tartom, én is ittam, énekeltem, táncoltam, de nem kellett túllépnem a határaimat, ha megmondtam, hogy ez a feladat nekem nem, akkor ment más,nem volt kötelező se hányásig inni se bármi szexuális tevékenység. Nem vonnám be a rendőrséget, ez egy pár napos buli, tele fiatalokkal, ahol elkerülhetetlen ,hogy ilyennel ne fuss össze, de neked nem kell belemenned. Akit ez zavar az ne menjen és ennyi. Pl engem is zavartak a csúnya szövegek, de nem tetszhet minden, a sok pozitív élmény amit szereztem az ennél viszont többet ért.
2021. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Ezekben a gólyatáborokban mindenki felnőtt ember. Ha nem tetszik nem muszáj elmenni. Ha elmentél, és valamiben nem akarsz részt venni, nem muszáj.

Mégis mit kellene rendőrnek megakadályoznia? Hogy ne igyanak 18 pluszos állampolgárok? Hogy ne dugjanak akik akarnak? Hogy ne adjanak fakultatív csapatépítő feladatot a felsőbb évesek?

Ismétlem, nem kötelező elmenni, és aki el is ment, bármire mondhat nemet. Akit a helyszínen ér meglepetésként, hogy itt isznak az emberek, trágár rigmusokat skandálnak, vagy bevállalós feladatokra keresnek önkénteseket a csapatvezetők, azt nem tudom megérteni, hogy mire számított. De legrosszabb esetben még mindig hazamegy, ha nem érzi jól magát.

A többség nagyon jól érzi magát, és kimondottan nagy élmény marad számára a gólyatábor. Biztos vannak rosszul sikerült táborok, meg olyan 1-2 visszahúzódó virágszál, aki nem tudott feloldódni és nem érezte jól magát, de nem ez az általános.

2021. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Már volt valami szigorítás asszem évekkel ezelőtt, nekem nem volt egyáltalán olyan durva gólyatáborom. Szexes feladat nem volt, piálni persze, hogy piáltunk. Nem voltak ennyire alpári skandálni valók, sőt a szervezők se voltak ennyire sötétek.

Rendőri felügyelet a francokat, azt. 😂 Lehet nemet mondani bármelyik feladatra, egyáltalán nem kényszeríthetőek a diákok. Legalábbis ez pár éve már így van, mert vmelyik egyetem táborában volt botrány, asszem corvinus(?).

Ebben az esetben csak szimplán idióták és sötét bunkók és nagyon gáz ez a szöveg, nálam is kib@ssza a biztosítékot és tény, hogy zavarna, ha hivatalos indulóként terjesztenék. Az értelmeseknek viszont nem kell elcseszni a gólyatábor élményt, akik tudnak viselkedni, illetve más egyetemeknek, ez az állatorvosi egyéni botránya. Ők cseszték el, akkor nehogy már más is szívjon megint. Egyébként, ha ilyet akarnak énekelni, akkor úgy is fognak, de hogy olyan ostoba legyen valaki, hogy ezt hivatalosan küldi ki... Eddig nem értem, hogy ebből miért nem lett még botrány, ha máskor is így intézték.

2021. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2021. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem, ahogy a nudistastrandok betiltását sem támogatom, csak mert én kellemetlenül érezném magam ott.

Nem muszáj nudistastrandra menni, ahogy gólyatáborba sem. De aki elmegy valamelyikre, és pucér fürdőzőket vagy részeg gólyákat lát, az ne csodálkozzon. Ott ez a normális.

2021. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk (SZE), ugyanilyen, sőt még durvább dalok mentek anno, meg még most is a hökösök vezetésével, de nem volt kötelező részt venni benne, mi haverokkal csak lementünk sörözni, meg beszélgetni kb és úgy is tök jól tudja érezni magát az ember, nem kell részt venni minden fasságban, csak hogy a 30-40 éves örök egyetemista hökösök "befogadjanak" 😃
2021. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!