Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Családtagot meggyőzni, hogy...

Családtagot meggyőzni, hogy DK-ra szavazzon ne a Fideszre észérvekkel hogyan lehet?

Figyelt kérdés

17 éves DK-s vagyok, sajnos még jövő áprilisra pont nem töltöm be a 18-at szóval szavazni nem tudok, de a szüleim sajnos Fidesz szavazók bedőlnek ennek a krumplis orbánnak


Folyamatosan mondom nekik hogy DK-ra szavazzanak meg szoktam mutatni Gyurcsány Ferenctől videókat mikor kiteszi a Facebookra és bemutatja az ország állapotát meg a valós tényeket nem a kamu m1 meg origo híreket


Azt hajtogatják hogy nem látom még át a dolgokat és ebből kezd kicsit elegem lenni mert nem véletlen a DK a legerősebb párt nyílván nem csak én gondolom úgy hogy rájuk kell szavazni.


Gyurcsány Ferenc járja az országot emberek között, mosolyognak, fotózkodnak orbánék meg testőrökkel bújkálnak , ilyen vezető kell tényleg?


Szerintem teljesen bedőltek a propagandának mert magyarázzák hogy most jobban élünk mint akkor meg hogy mik voltak 2010 előtt, teljesen olyanok mint a fideszes propagandagépezet hogy "me a gyúcsány alatt" stb..

meg hogy most mennyivel jobban élünk stb.. közbe meg ez nem orbán miatt van csak az eu pénzel de ha nem lopná el mésztáros meg orbán akkor 2x ilyen jól élhetnénk egy normális kormány alatt mint pl a DK


2021. aug. 28. 11:30
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
:D
2021. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
73%

"17 éves DK-s vagyok"


Lol, először töltsd be a 18-at azt majd a saját szavazati jogoddal azt csinálsz amit akarsz :DD

2021. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
57%
Igazad van, szüleid Fideszes birkák, akik eltartanak egy DK-s birkát. Szép kis család
2021. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik hogy a Feri ingyen páleszt is osztana.
2021. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
77%
Állj le az itallal, Feri.
2021. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Észérvvel bajosan, mivelhogy ilyen ebben az esetben nem létezik.
2021. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
69%

"meg hogy most mennyivel jobban élünk stb"


De azért gondolom ezt a kérdést is a 280ezres iPhoneról írtad, olyan rosszul éltek......

2021. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet meggyőzni őket. Én 21 éves leszbikus nő vagyok, a szüleim teljesen áldozatul estek a fideszpropagandának, inkább gyűlölnek engem is, csak hűek lehessenek vityához...
2021. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
82%
De ha jobban éltek akkor hogy miért akarod meggyőzni őket?
2021. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
DK kormány alatt még jobban élnénk ha nem orbánho meg mészároshoz vándorolna az eu-s péntek fele
2021. aug. 28. 12:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!