Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az általad támogatni...

Ha az általad támogatni kívánt miniszterelnök jelölt nem tudja a saját nevét leírni helyesen az mennyire tántorít el attól, hogy alkalmas jelöltnek gondold?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 28. 19:03
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki vagyok, ez egyáltalán nem zavar.
Ellenzéki vagyok, zavar hogy még a saját nevébe is bele tud bakizni de a helyesírás nem feltétele annak hogy jó miniszterelnök legyen.
Ellenzéki vagyok, zavar hogy még a saját nevébe is bele tud bakizni és némi kétséget keltett is ez bennem az alkalmasságát illetően.
Kormánypárti vagyok, csak röhögni jöttem, Gelgely-ről mindig is tudtam hogy ALKALMATLAN, megmondta a Fidesz is.
Kormánypárti vagyok, ez még a legjobbakkal is megesik, hogy belehibáznak a saját nevükbe, főleg ha ilyen bonyolult.
Pártsemleges vagyok, zavar és szerintem ez jó példája annak, hogy nem épp miniszterelnök anyag.
Pártsemleges vagyok, nem igazán hat meg hogy nem tudja leírni a nevét, ő se lenne rosszabb mint az eddigi miniszterelnökök.
Hozzászólásban kifejtem a véleményem.
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Veled sohasem fordult elő, hogy siettedben elírtál valamit? Tényleg ebbe kell kapaszkodni, ennyire nincs más?
2021. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Az "álamfő"-nek nem kell tudnia helyesen írni a fideszesek szerint? Meg plagizálhat is ugye, és Vida Ildikónál sem volt semmi, gond, hogy tolmácsolt kért...

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=aJQqiZxTgTQ

2021. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem direkt csinálta,így ugyanis érvénytelen lett a jákobnak adott aláírása.


Hoztam is ajándékot meg nem is...

2021. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Az elírás nem helyesírási hiba
2021. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Független vagyok, karácsonyt más miatt sem tartom alkalmasnak.

Tényleg elengedhetetlen lenne neki a nyelvtudás, egyszerűen nem tudja képviselni az országot, külföldiekkel beszélni a nyelvtudás miatt.

Az elírás: bárkivel megesik, a különbség az, hogy nem mindenki akar miniszterelnök lenni.

2021. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Beugrottatot. FAKE!!!!!

Hogy jutott volna hozzá egy NERb*zi egy ellenzékis papírhoz????? Kiszivárogtatták neki, mi? Idióta vagy, ha beveszed.

Amikor kormánypárti posztol egy ellenzéki belső dokumentumot meg amikor egy ellenzéki posztol egy kormányzati belső dokumentumot azért nem árt kételkedni!

2021. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

A jákobinusok egyike hozta nyilvánosságra a papírt.


[link]

2021. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Bármi lehet a háttérben.

Ahogy előttem írták, kapkodás is állhat a háttérben, esetleg diszlexia vagy alkoholizmus is.

Amúgy azt sem biztos hogy arról a Karácsony Gergelyről van szó, sőt az sem hogy nem-e trollként írta valaki a papírra Karácsony nevét.

2021. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Ez nagyon izzadtságszagú. Már csak nevetek a kétségbeesett lejáratási kísérleteiteken. Onnan lehet tudni hogy vezető lenne, hogy ilyen görcsösen akarjátok lejáratni.
2021. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha valaki mondjuk 1000 aláírásból egyet elír, az szerinted nem tudja leírni a saját nevét?
2021. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!