Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon hatalmas a...

Magyarországon hatalmas a nyomor, az emberek éheznek. Miért az LMBTQ a legégetőbb probléma? Az ellenzék is mással sem foglalkozik csak az LMBTQ-val

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 22:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg lehetne fordítani a kérdést nyugodtan. A Fidesz miért támadja a melegeket folyamatosan, nincsen más fontosabb kozeleti probléma? A járvány közepén is a legfontosabb volt módosítani miattuk az alaotorvenyt.

Az ellenzék nyilván erre reagál, de nem ők kezdték a témát napi rendre venni.

Egyébként szerintem fontos téma, attól, hogy nem érinti az egész lakosságot és hogy vannak nála fontosabb dolgok is.

Amikor nem foghatod meg a szerelmed kezét az utcán, mert leköpnek, amikor nem fogadhattok örökbe x év kapcsolat után sem, nem házasodhattok, akkor igenis fontos a kérdés.

Engem nem érint, de átérzem a kérdés fontosságàt

2021. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
"Magyarországon hatalmas a nyomor, az emberek éheznek. " Tény hogy szar itt az élet, ahogy az is tény hogy az ország legnagyobb része kórosan elhízott.
2021. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az ellenzék? XD A drágalátos kormányod nem tudja őket békén hagyni.
2021. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom szerinted véletlenül se a kétharmados narancsos férgek hozták ilyen helyzetbe az országot...
2021. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7%
8-as Azt aki nyomorba szüli egymás után a gyerekeket és azt várja hogy az állam eltartsa, kurvára nem tudom sajnálni. Hajrá Fidesz! Ők legalább azt támogatják a ki ad is vissza valamit a társadalomnak, nem a megélhetési gyerekgyártókat. A legtöbb nyomor egy bizonyos rétegben fordul elő, ahol büdös a munka. Egyébként meg ma a legtöbben akik azt mondják hogy nyomorognak, úgy élnek ahogy a mai 40-50 évesek zöme felnőtt, csak az igények lettek nagyobbak.
2021. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A fidesz a saját fa.sszopóit támogatja , mást nem.
2021. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azt aki dolgozik. A megélhetési b@szokat nem. Latom faj neked hogy nem elsz meg a farkadbol
2021. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyél már agymosott utolsó.
2021. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én dolgozok és jól élek. Bics hogy neked nem megy! 😂😂
2021. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Talán a Fidesz kéne csak igazán a nyomorral foglalkozni. Ne tegyünk úgy, mintha az ellenzék bármit is tudna csinálni. A Fidesz miért nem foglalkozik a nyomorral?
2021. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!