Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc helyett...

Gyurcsány Ferenc helyett miért nem Márki-Zay Pétert akarják a bal oldal élére az emberek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Mert egy önjelölt pukkancs, aki mögött nincs komoly szervezet, vagy tömeg. Két hónap múlva már senkit nem fog érdekelni, mivel a második fordulóba se fog bekerülni.
2021. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Sokan ot akarjak. Elovalasztas azert lesz h megnezzek kit akar a tobbseg, amugy Marky Zay jobb oldali nyilvan nem a balosok tamogatasat varja elsosorban hanem olyan jobboldaliaket akik nem nezik szo nelkul, h a fidesz jobb oldali ertekeket hirdet de kozben kommunista partallam szeru maffia allamot epit.
2021. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Tán mert nagyrészben ilyenekből áll a DK.... [link]
2021. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5%
3! Te már csak tudod!
2021. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ahhoz eléggé ismeretlen.
2021. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Segitek: ő a fickó aki megverte a Fidesz 2. legerősebb politikusát a saját területén. Melyik másik jelöltnek kett volna Hódmezővásáron akár csak reménye a győzelemre?

Márki-Zay ráadásul nem csak legyőzni tudja a Fidedzt, de Fideszes környezetben vezetni is tud.

2021. aug. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem Gyurcsány jobb, és vagy Dobrev Klàra, vagy Jakab Péter legyen a miniszterelnök
2021. aug. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De miért? Gyurcsányt nagyon sokan el utasítják Márki-Zayt meg csak kevesen ismerik! Jakab Péter meg csak gúnyt űz a parasztokból nem veszik észre hogy elég csak őket utánoznia hogy ugráljanak utána!
2021. aug. 30. 18:05
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Dobrev Klára (amellett, hogy nem kedvelem) egy kiválóan képzett politikus a saját jogán is. Jakab Péter pedig garantáltan elszámoltatná ezt a mocskos tolvajbandát. Márki-Zaynak örülnék, de ha nem ő, akkor Jakab. Ha nem ő, akkor Dobrev. Karácsony szerintem ehhez nem elég tökös.
2021. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mit adott hozzá ez a Fidesz az országhoz stadionokon kívül? Miért ilyen inkompetens az ellenzék is? Van belőlük 20 és egymást csépelik! Ezért marad Márki-Zay Péter! Ami már szerintem egyenesen a Magyarok IQ tesztje! De hát már én is úgy vagyok vele hogy előre nem jó mondani semmit! Ha el akarnak mozdulni valamerre próbálkozniuk kell! Hogy lehet az hogy Orbán Viktort nem látják szívásnak?
2021. szept. 11. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!