Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A miniszterelnök Úr mennyire...

A miniszterelnök Úr mennyire tartja értékes állampolgároknak a krónikus betegeket/mozgás -és látássérülteket?

Figyelt kérdés

Ugyanis a csapból is a militáns hazaszeretet, erőteljes férfiasság és keresztény értékrendű konzervatív heterofehér patriotizmus folyik mint kommunikáció.


Viszont a fenti csoportok is próbálnak munkát szerezni, hasznosan dolgozni mégha leszázalékoltatva is, esetleg gondozási segéllyel kiegészítve. Ráadásul a gyógyszeres kezelésük is elég drága. Egy inzulinvakcina amit naponta háromszor bead egy cukorbeteg, darabja több tízezer forint. És az országban min. félszázezer cukorbeteg él. Nem hiányzik ez a rengeteg pénz az államkasszának?



2021. aug. 29. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Most mi a bajod pontosan? Az, hogy nem hagyta őket az út szélén?
2021. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Klárika rendbe teszi ezt is, remélem.
2021. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
2: és hogy?
2021. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Az Orbán-kormány szerint mindenki értékes, bárki lehet rejtett erőforrás.


Legfeljebb nem lesz mindenkiből példakép. Kevesen kapnak fokozott figyelmet, megbecsülést a médiában, közbeszédben. És ezek a dolgok, amúgy is vitatottak, akit az egyik tábor kiemel, az a másik tábor szerint érdemtelen, nem becsülik a munkáját.

2021. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

semmire se tartja őket, ahogy kompletten lenézi az egész magyarságot.

ezért rabolja és fosztja ki a honfitársait...és öli meg őket azzal hogy leépíti az eüt.

2021. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 1× így-, másszor úgy gondolja.
2021. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
En 'beteg' ember vagyok es azt tapasztalom, hogy jobban odefigyelnek ram, mint sajat magam. 2x mentettek meg mar az eletemet, sosem kellett semmire sem varnom, mindig par perc alatt jott a mento, MRI vizsgalatra is akkor vittek amikor kellett es a covid alatt is teljes ellatast kaptam (fel evente kell kontrollra jarnom). Jelentkeznem sem kellett a vedooltasra, mert maguktol is megkerestek ... sosem kellett meg sorban allnom, sosem kellett aggodnom - minden megy korulottem mint a karikacsapas. Valojaban nem is ertem amikor az egeszsegugyet szapulja valaki, mert a sajat tapasztalatom szerint minden kivaloan rendben van!
2021. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

A nagy lenézésüket az is bizonyítja, hogy 2010-ben 18%-uknak volt munkahelye, míg 2015-ben meg már 29%-uk dolgozott.


[link]

Mondjuk érdekes, hogy pont a Fidesznek sikerült mozgássérült képviselőt bejuttatni a parlamentbe.


Szóval szerintem nincs itt semmi lenézés, próbálnak számukra is élhető országot teremteni.

2021. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
7: küldik a krumplit
2021. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a "félszázezer"? Így jobban hangzik?
2021. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!