Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar média miért titkolja?

A magyar média miért titkolja?

Figyelt kérdés
Európa szerte nagyszabású tüntetések folynak a kovid miatt. A magyar média pedig hírzárlaton van ezzel kapcsolatban. Magyarországon kívül egyik ország médiumai sem titkolják el ezeket a tüntetéseket. Olaszországban és Angliában élő barátaim le vannak döbbenve azon, hogy a magyarok ezekről a tüntetésekről semmit nem tudnak. Tényleg ennyire az a cél Mo-n hogy a meglévő oltasokat lassan minden áron beoltsák az emberekbe? Miért ez a hatalmas hírzárlat az Európában történő kovid tüntetésekkel kapcsolatban?
2021. aug. 29. 20:11
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
27-es médiumok!
2021. aug. 29. 20:50
 32/43 A kérdező kommentje:
Jo. Vizuálisan a tv híradókban?
2021. aug. 29. 20:50
 33/43 anonim ***** válasza:
36%
28: megnéztél magyar híradókat a neten? Ha nem, akkor mire alapozod, hogy hallgatnak erről?
2021. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Meg! Egyikben sem láttam. Ha valaki latta akkor linkelje legyen szives.
2021. aug. 29. 20:53
 35/43 anonim ***** válasza:
49%

Én nem nézek tv híradókat, ezért nem követem, hogy mi van bennük, de covid tüntetések már elég régóta vannak, ezekről láttam egy-egy híradó videót, amikor éppen ment valahol a tv.


Napi x téma van, és el kell dönteni, hogy mi kerüljön a híradóba. Lehet, hogy egyik nap a szerkesztő nem teszi be, ha előző nap már volt, és csak annyi a hír, hogy megint tüntetnek.


Ez, hogy nem kerül be minden egyes nap a híradóba, nem azt jelenti, hogy cenzúrázzák a témát. Mindenkinek van kedves témája, amit szeretne, hogy minden nap foglalkozzanak vele, de minden nem fér bele minden nap.

2021. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem annyira érdekes hír, mint amilyennek te látni akarod. Nehogy már minden nap minden külföldi tüntetésről beszámoljanak, nem maradna idő komoly hírekre. Hatásuk így is kb 0.
2021. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező

Nem értem miért pattogsz még ezen a témán?

Mi a fene közünk van nekünk itt, ebben az országban ahol minimális járványügyi korlátozás van már csak hónapok óta és szabadon élhetjük az életünket - ahhoz, hogy kik és miért tüntetnek máshol?

Volt a hírekben? Volt. Volt a tévében? Volt. Akit érdekel az bármikor utána nézhet az interneten, megnézheti az adott ország híradásaiban.

NEKÜNK miért kellene ennél többet tudni róla? Mi közünk hozzá és miben befolyásolja a mi életünket?

2021. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Látom a lényeget nem értitek. Sebaj, majd előbb-utóbb rájöttök.
2021. aug. 29. 21:45
 39/43 anonim ***** válasza:
60%
Na mi az a lényeg? Alucsákót már felvetted?
2021. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
49%
kit érdekelnek amúgy az elmebetegek?
2021. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!