Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Oláh Sándor havi 5...

Igaz, hogy Oláh Sándor havi 5 ezerből megcsinálta volna a rendszerváltást & bevitt volna az Euró zónába?

Figyelt kérdés

FB csoportokban kering egy történet, aminek nem tudok utánajárni, mert kissé konteogyanus oldalakon indult. Én meg azokba nem vagyok benne. Be se vennének, de annyira piszkálja a csőröm amit a srác állít, hogy közgazdaságilag érdekelne hogyan vitelezné ki. Ismert fiatalabb srác állítólag. Én mondjuk nem ismerem


Oláh Sándor a neve. A Magyar Humanista Egység közösségi vezetője. Azt mondta megvette a szervezetet. A srác szegény, de párszázan támogatják havi 5 ezerrel. Azt állítja, hogy kb egy éve felvázolt egy működő közgazdasági tervet, ami megvalósításához csupán pénzre lenne szüksége. Nem is sokra. 5 ezerre fejenként, havonta úgy 1 millió embertől. Megígérte hogy megcsinálja egy év mulva ebből a pénzből a rendszerváltást. Értsd : leváltja a regnáló összes politikai pártot a kormánytól az ellenzékig mindet és bevezet minket az euró zónába.


Kérdésem hogyan akarja ezt kivitelezni? Van FB pár video, mit megtudtam nézni. Nem sok konkrét van azokban. Azt állítja, hogy Bokros Lajos már bevezetett volna minket egy évtizede az euró zónába, ha Orbán nem váltja le. Megígérte és egy 33. szintű szabadkőműves állja a szavát. Ő nem a levegőbe beszél. A többit nem lehetett kivenni, mert zagyva beszéd volt.


Mi a terve neki?



2021. aug. 31. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te képes vagy elhinni? Ennyire senki nem lehet buta!
2021. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdekel a terve.
2021. aug. 31. 18:33
 3/10 kürasszír ***** válasza:
98%

Kedves kérdező!


Oláh Sándor fantaszta, vagy csaló.


Minden estre Oláh úr nem túl tájékozott, hiszen ezt állítottad róla: "Azt állítja, hogy Bokros Lajos már bevezetett volna minket egy évtizede az euró zónába, ha Orbán nem váltja le."


Ugyanis Bokrost nem Orbán Viktor váltotta le, mivel Bokros 1995. március 9. és 1996. február 29. között volt pénzügyminiszter, Horn Gyula miniszterelnöksége alatt, mellesleg magától mondott le. Orbán Viktor azonban csak több, mint két évvel később, 1998-ban került először hatalomra.


Ha Oláh Sándor még ezekkel a tényekkel sincs tisztában, akkor nyilvánvalóan teljesen komolytalan ember.

2021. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát persze,a Táncsics radikális balpárt segíti ebben.
2021. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Tehát egy újabb kókler, aki nem akar dolgozni és még talál is olyan balekokat, akik eltartják.
2021. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az embernek méh a szépségesen szép Potocskáné Kőrösi Anita sem hallotta a nevét.
2021. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi lehet a története?
2021. szept. 4. 11:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak egy apróság:

Bokros idején még nem volt euró.

Nem tudom, hova vezetett volna be? 😁

2021. szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kürasszír ***** válasza:
Max a bokorba.
2021. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
#9, azt meg is tette, akkor is 300 Ft körül volt a dollár.
2021. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!