Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy valódi zöld...

Támogatnál egy valódi zöld pártot?

Figyelt kérdés

A párt azt vallaná, hogy a jelenlegi zöldpolitikusok a burzsoá-háttérhatalom szolgálatában állnak, és semmilyen motivációjuk nincs a környezet megvédésével kapcsolatban. Ennek jegyében az emberekbe berögzült "zöld" gondolkodásmódot is meg kell tisztítani a propagandától és a hazugságoktól. Ezek tekintetében a következő programpontokkal indulna a párt:


Feketelista a szennyezőkről: Név szerint megnevezni azokat a személyeket, akik Magyarországon a legnagyobb szennyezést okozzák a magánéletük során. Az ilyen személyek másodlagos állampolgárok lennének, kevesebb joggal. Például nekik nem járna az egészséges környezethez való jog, hisz maguk se tisztelik más egészséges környezethez való jogát.


Fogyasztási propaganda betiltása: Büntetni kell minden egyes olyan állítást, amelyet nagy nyilvánosság előtt tesznek, és azt sugallja, hogy vásárolj valami olyat, amire nincs szükséged.


Vizek védelme: Tilos legyen a vizek szennyezése. A kakát és pisát kukásautó szállítsa el hasznosításra.


Zöldhazugságok betiltása: Tilos legyen egy terméket azzal reklámozni, hogy mennyire környezetbarát.


2021. szept. 2. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Ez kB egy kommunista párt lenne. Én pedig semmilyen kommunista de még baloldali pártot sem vagyok képes támogatni.



Bár, ha olcsó lenne a benzin meg a V8-as autók, akkor lehet meggondolnám magam.

2021. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Környezetvédő szellemiségű vagyok, de nem sötét zöld, úgyhogy nem. Bár a második bekezdés alapján nem tudom eldönteni, hogy sötét zöld vagy-e, vagy gumiabroncs égető troll.
2021. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2

Inkább ti vagytok sötétzöldek, akik párhuzamosan vallják a környezetvédelmet, és liberálisként a gazdagok szennyezéshez való jogát.

2021. szept. 2. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Táncsics radikális balpárt.
2021. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell feketelista!


A vizek szennyezése most is tilos!!!!


Nem kell zöldpárt!! A pártnak legyen zöld tagozata aztán szevasz.



Amúgy meg a környezetszennyezést, állatok szándékos bántását büntetném. De ezt az állítólagos globális felmelegedést hagyjuk. 😅 (Az erdőtüzeket se a nap gyújtja fel, ezt csak a 🤡-ok hiszik. ) Az erdőtüzek gondatlanság miatt vagy szándékosság, de nem a NAP!

2021. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, persze ki lehetne még bővíteni olyanokkal hogy pl aki zöldre festi a lakását, autóját az jelentős adókedvezményt kap aki talpig zöldben megy vásárolni az azonnali árkedvezményt kapjon.
2021. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

A környezetvédők álszent alakok. Olyan világ létrehozásáról papolnak ami még nekik is élthetetlen lenne.

Ez a zöldség az unatkozó gazdag nyugatiak játéka.

Majd ha annyit keresek mint egy belga annyi munkával mint egy belga akkor én is leszek zöld.

Azzal nem váltom meg a világot ha a heti két üdítős palackom szelektíven gyűjtöm.

A cég ahol dolgozom full kreténben nyomja ezt a zöld környezetvédelmet. Hat kuka van egymás mellett és mindegyikben egy marék szemét a nap végére. A vegyes hulladék pedig tele van de nem azért mert a dolgozók nem szelektálnak hanem mert ilyen a hulladék összetétele.

2021. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Zoldek akik zoldseget beszelnek?! :) NEEEEM!!!!!


Nem vagyok hajlando felszedni a kutyaszart!!! :))))))

2021. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
... akinek nem teszik lepjen bele! :DDD
2021. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biopárt.

Vagy várj,ez a bio dolog olyan 2010-es,lejárt.Most a vegán meg az öko menő,ezt a két szót kell használni.

2021. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!