Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek rendelkeznek...

A Fideszesek rendelkeznek akkora intelligenciával hogy rájöjjenek nem Gyurcsány áll mindenki mögött?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 00:38
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
31 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Pontosítok.: *Minden ellenzéki mögött
2021. szept. 3. 00:39
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Az ellenzékiek rendelkeznek-e akkora inteligenciával...
2021. szept. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Te rendelkezel-e akkora intelligenciával, hogy rájöjj, hogy nincs értelme egy ilyen általánosításnak?
2021. szept. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez nem általánosítás, én még sehol nem láttam olyan Fideszest aki ne hitte volna el ezt a hülyeséget, bármilyen fórumra mész fel, szinte mindenki komolyan veszi.
2021. szept. 3. 03:01
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerinted? Mert szerintem nem.
2021. szept. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
GY1G.
2021. szept. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Aha, szóval nem igaz, hogy Gyurcsány rángatja a szálakat, nem igaz az, hogy titkos paktumot kötöttek a Jobbikkal, hogy a két párt emberei nyerjék meg az előválasztások nagy részét (még a 24.hu is megírta, hogy hogyan egyezett meg a két párt, szóval nem fideszes mese), nem igaz az sem, hogy Gyurcsány azt mondja, hogy ő tartja egybe a hat pártot, nem igaz semmi, ami a szemünk előtt történik. No hagyjál már....


Ez is egy olyan kérdés, hogy már a feltevésben hazudol, és azt sugallod, hogy a fideszesek mind hülyék, ha a második opcióra szavaznak. Igazi libsi sajtós tempó, pont ilyen kérdésekkel próbálják belekergetni Gulyást a csapdába.

2021. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván nem? Egyrészük total elvakult, fogalma nincs mekkora országrablás és hazaárulás ment itt a Fidesz részéről az elmúot években. Mivel vidéken más adót nem lehet fogni, sokan a nagy nyomorban csak az M1 hazugsággyárat nézhetik.
2021. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
" Mivel vidéken más adót nem lehet fogni," nyilván itten vidéken még az internet is betárcsázós . majd ha feriken visszavonul akkor elhiszem . nekem mint szakmunkás / válalkozó lényegesen jobb életem van mint fletó idejében
2021. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Aki mondjuk egy kicsit is adott magara, es nem allt meg egy szakmunkas szintjen, az meg elment kulfoldre dolgozni az elmult evekben. Alaphangon 40%-kal keresek tobbet Csehorszagban, mint otthon, 25 nap alapszabadsagom van kezdokent.
2021. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!