Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszeseknek nem rossz...

Fideszeseknek nem rossz érzés, hogy egy jelzőtáblára írt szóval akarják őket meggyőzni?

Figyelt kérdés

Őszintén, nekem már az fájt amikor az ellenzék egy ideig azt hajtotta hogy Stop orbán.


Aztan jott Viktor.

Stop Soros! Oké, egyszer eljátszották.

Stop migransok! Huh, jolvan, ebben van valami.


Stop Gyurcsány! Komolyan? 3.ára is?!


Stop Karácsony. Na, ez már szánalmas!!!!!


Miért kell sivalkodni tőle????

Ennyire féltek???


Akkor mutassatok normális kampányt, tegyétek élhetőbbé az országot!



Ja, Karácsony se volt még miniszterelnök, de persze a fidesz már most tud róla hogy hogyan akar kormányozni.


Vicc.


A nagyobb vicc csak az, aki elhsizi ezeket.


2021. szept. 3. 06:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*elhiszi
2021. szept. 3. 06:05
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Oké.
2021. szept. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
A fidesz már régen nem az intelligens emberek szavazatára, hanem a primitív, tudatlan, megvezethetőkre. Nekik szólnak ezek az egyszerű üzenetek.
2021. szept. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mindentudó99 ***** válasza:
69%
Kuncze lop stop táblával járta az országot. Fiatal lehetsz ha ezt nem tudod. Akkor bejött
2021. szept. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
4# teljesen egyetértek. Az a kampány volt a legmocskosabb....és volt volt Fidesz üdítő, Miép Light felirattal is!!! Szép volt, és működött. Erre MOST ilyenre megy a Fideszbirkázás🤣
2021. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4

2002ben volt.

En 2021ben élek, neharagudj :)

2021. szept. 3. 09:07
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

#6 Ellenben nem kellene 2021-ben ostoba hülyének lenned, azért van a történelem, hogy okulj belőle!

Attól mert nem tudod mi volt korábban nem a másik lesz hülye, te rólad látszik csak hogy tudatlan vagy és még a szándékod sincsen meg hogy ezen változtass.

2021. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
60%
Nem haragszom azért írtam hogy képben legyél
2021. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7

Most akkor én vagyok az ostoba, vagy ti, hogy Orbán évek óta ezzel kampányol, ti pedig beveszitek?


Nem teljesen tiszta számomra 🤡

2021. szept. 3. 10:47
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
9# most akkor konkrétan: te pedig beveszed, amivel az ellenzék kampányol... Köszönöm!
2021. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!