Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikusnak a legjobb...

Melyik politikusnak a legjobb az angolja?

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 11:19
A kérdező szavazást indított:
Orbán Viktor
Varga Judit
Szijjártó Péter
Kovács Zoltán
Karácsony Gergely
Cseh Katalin
Gyöngyösi Márton
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Karácsony Gelgely leragadt a "hóvarjú"-nál , Orbán meg angolul tart nemzetközi sajtótájékoztatókat és angolul tárgyal..


Viccnek is rossz összehasonlítani őket.


Mintha egy egyetemi professzort próbálnák összehasonlítani egy óvodással, kb ekkora a szakadék.

2021. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
30%

Orbán olyan sajtótájékoztatókat tartott, hogy kinevették őt az újságírók... "Iz ter ani kveszcson?"


Amúgy szerintem Szijjártónak és Cseh Katalinnak.

2021. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Orbán, Szijjártó és Varga J.-t már láttam angolul beszélni.

Kovács Zoltánt nem ismerem, de szerintem ő is beszél.


Cseh Momentumos, ő is kiváló, de nem tetszik a politikája.

2021. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

+3*


Szerintem a legjobb Szijjártóé mert ő a Külügy és Külgazdaság Miniszter.

2021. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Hát meglepne, ha Orbán tényleg angolul tárgyalna, elég egyszerű a szókincse és a kiejtése finoman szólva hagy némi kivetnivalót maga után.


Cseh és Szijjártó kifejezetten szépen beszélnek magyarul. Az már más kérdés, hogy melyikőjük mit mond, de ezt nyilván pártállástól függően döntse el az ember. De kifejezetten jó az angolságuk, ők tényleg folyékonyan és gördülékenyen tudnak beszélni. Egyébként nekem Cseh Katalin kiejtése tetszik picivel jobban, de inkább begyakorolt beszédeit hallottam, mint interjúit angolul, tehát igazságtalan lenne rászavazni kettőjük közül angolság szempontjából.

2021. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

#5


Öreg, lapozd már fel a Youtube-ot csak az elmúlt hónapokban találsz több órányi anyagot ahol perfektül beszél Orbán akár gazdasági akár másmilyen kérdésekben.

Nem tetszik a kiejtése? Nem az anyanyelve, nem is ez a lényeg.


Cseh Katka az, hogy betanul valamit majd felböfizi az nem ugyanaz mint mikor kiállsz külföldi újságírók elé és kérdésekre válaszolsz.

2021. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

https://www.youtube.com/watch?v=1JWDcqzJqRg


https://www.youtube.com/watch?v=XIYvU8vnjHE


https://www.youtube.com/watch?v=8cXcL3TFnyU


Ember, nézd már végig ezeket a videókat és állítsd azt, hogy Orbán jól beszél angolul. Értem én, hogy nem lehet semmit elismerni egy ellenzéki politikusnak, de azért valakinek az angolsága egy elég objektív dolog.


Egyébként a nyelv ismeretének fontos része a kiejtés, főleg egy olyan nyelvnél, mint az angol, amit aztán meg se lehet érteni néha rossz kiejtéssel. Másrészt az olyan szavakat, mint az obvious rosszul használja, az is, are segédigék is hibásak, a többes számot a mondat közepétől lehagyja, az igeidők sem helyesek. Szóval nem, ne állítsuk már, hogy Orbán jó angolból, ez nem ciki, szerintem nem kell tudnia angolul csak az EP-képviselőknek. Szóval igen, meg tud szólalni angolul, de felsőfokú nyelvvizsgát, legalábbis inkognitóban tuti nem kapna.

2021. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

#7


Ember nézd már meg Orbán tárgyalásait és sajtótájékoztatóit angolul és állítsd azt, hogy nem beszél jól angolul!


Jól beszél angolul, a kiejtése itt-ott magyaros, de ennyi.


Folyékonyan beszél angolul.


Állítsd már ki oda Karácsonyt vagy Gyurcsányt és nézzük :)

2021. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy darab youtube videó, amiben benne van, hogy iz deőr eny kveszcsőn? És ezt linkelgetik a trollok évek óta, annak alátámasztáseként, hogy Orbán nem beszél angolul, meg hogy még a középfokú nyelvtudást sem éri el az angolja. Magyaros a kiejtése, nem anyanyelvi szinten beszél, de ő legalább beszél angolul és ez tény, nem vélemény. Több órás beszélgetések vannak, amiken részt vesz és angolul kommunikál, a partnerei megértik és még soha senki nem panaszkodott arra, hogy tolmács kéne.


Az, hogy valaki ezt a nyelvtudási szintet csak azért kritizálja, mert ő utálja Orbánt, az azt jelenti, hogy az illető egy elvakult gyűlölködő troll. És ezt nem azért állítom, mert Orbánista vagyok, hanem azért, mert nekem sem jobb ennél az angolom, viszont örülök, hogy én bár ennyire megtanultam angolul, külföldön tudok kommunikálni, bármit el tudok mondani, sorozatokat tudok nézni angolul, helyesírás ellenőrzővel és kis googlizással helyesen meg tudok írni egy levelet vagy dokumentációt. Letojom azokat, akik azért gyaláznak embereket, mert "csak" ennyire képesek, ebben is sok munka van, főleg olyan embereknek, akiknek nem jó a nyelvérzékük. Az élet más területein meg én vagyok jobb az átlagnál, akkor most fogjak neki én is gyalázkodni, hogy hogy lehet valaki annyira sötét, hogy egy határozatlan integrált, vagy egy rekurzív algoritmust nem tud felfogni a korlátozott inteligenciája miatt? Vagy ezek a trollok azt hiszik, hogy ők tökéletesek, és rajtuk nincs fogás? Szánalmas ez a mentalitás, hogy jobban preferáljátok azt, aki meg sem próbálja, mint azt, aki mondjuk sok munkával, de elér egy szintet.

2021. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Orbán angol kiejtése kb. egy középiskolás 1-2. osztályosénak felel meg.


Hallgasd meg Cseh Katalint, és hasonlítsd össze vele.

2021. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!