Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ebben az esetben...

Ellenzékiek, ebben az esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sokan hajtogatják hogy diktatúra van.


Viszont mit tennétek, ha hirtelen tényleg diktatúrát építene ki Orbán?

Például:

-lezáratja a határokat, visszaállítja a vasfüggönyt de az egész ország körül, aknásítva fegyveres őrökkel

-átmenetileg (míg meg nem születik a szigorú kiutazási törvény) teljesen tiltott a határátlépés mind ki, mind be.

-betiltja azokat a hírcsatornákat amikben bírálják őt

-az ellenzéki politikusokat az öngyilkosságba kergetik, de akinél nem sikerül börtönbe zárják őket majd kivégzik

-munkatáborok kerülnek kiépítésre, ahová a kormány ellenzőit, bírálóit zárhatják

-keményen büntetnék az ellenzéki törekvéseket, például a tüntetések be lennének tiltva


Tehát egy kommunista vagy náci diktatúra-féleség lenne.


Te mit tennél ebben az esetben?



2021. szept. 4. 21:19
A kérdező szavazást indított:
Nem politizálnék többet, megszoknám a helyzetváltozást, hogy egy diktatúrában élek és nincs menekvés
Öngyilkos lennék
Azért is ellenkeznék a rendszer ellen, inkább a dicső halál mint a behódolás
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Az utolsó csepp véremig harcolnék, de szó szerint.
2021. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Én úgy tudtam, mivel elkötelezett ellenzékiként Népszabadság olvasó voltam, és már annak megszűnésekor is mondtam, hogy diktatúra van, hogy a munkatáborok már 2011 óta működnek, és én még senkit nem hallottam aki onnan visszatért volna. 🤔

2021. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

A kurucinfót már rég betiltatta volna ha nem amerikai szerverről működne.a köztévében sincs egyetlen ellenzéki adó sem.

'-munkatáborok kerülnek kiépítésre, ahová a kormány ellenzőit, bírálóit zárhatják'-aki nem tetszik a rezsimnek azt havonta vizsgálja a nav,amíg el nem lehetetlenül.

'keményen büntetnék az ellenzéki törekvéseket, például a tüntetések be lennének tiltva'-már be vannak tiltva, engedélyt kell kérni hozzá amit vagy megadnak vagy nem.

Kampányolni is csak a rezsim tud a legnépszerűbb platformokon,plusz szavazatokat vásárol a hatáton túliaktól.

'átmenetileg (míg meg nem születik a szigorú kiutazási törvény) teljesen tiltott a határátlépés mind ki, mind be.'mivel a latorkormánynak a turizmusban is vannak érdekeltségei ezért ez csak részben valósult meg,jó példa erre a határkerítés felhúzása.

Egyszóval nem is olyan elrugaszkodott elképzelés,több dolog már megvalósult.és akkor olyan dologról mint rabszolgatörvény,nem is szóltunk.

[link]

2021. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom de a Fidesznek jó, hogy legalább látszatdemokrácia van.
2021. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Nézd meg mit tesznek az emberek most is a covid miatt. Behódolnak és sunyin lapítanak fűben. Mág az oltást is beadatják, ha ezzel zsarolják, hogy mehessen bulizni. Ez már egy tohonya nép lett, nem érdekli a szabadsága.
2021. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!