Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek a tömegbe...

Az ellenzékiek a tömegbe lövettek, Borkai pedig meztelenkedett. Érzitek, hogy nem ugyanaz a kettő?

Figyelt kérdés

Gyurcsány szemeket lövetett ki, Borkait pedig nyaralása közben egy DK-s csőbe húzta miközben meztelenkedett.

Próbálják a kettőt összemosni, mintha a jelenlegi kormánypárt sem lenne különb.. ez valakinek bejön?


Mikor az ellenzék vezéreként Gyurcsány szemeket lövetett ki, családokat tett tönkre. Mikor a DK-s kompromittáló felvételeket készítetett Győr polgármesteréről, a köztiszteletben álló olimpiai bajnokunkról, azzal megint tönkretettek egy családot. Remélem méltóképpen meg lesznek büntetve és a börtönből nem fognak szabadulni! Az ellenzéki sajtó pedig ne mossa össze a két ügyet,főleg mert utóbbiba is vastagon benne van az ellenzék!!


Köszönöm, hogy elmondhattam!



2021. szept. 2. 08:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Senki nem lövetett ki szemeket, ez a fidesz hazugsága. A rendőrparancsnok a felelős ezért, nem Fletó személyesen parancsolta.
2021. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Számos fidesz-ellenes tüntetésen vettem részt, egyiken sem romboltunk, gyújtogattunk. A fideszesek által oly nagyon kedvelt Oroszországban hasonló utcai randalírozásokért éles lőszerrel kaptak volna. Ami a családok tönkretételét illeti, a fidesznek ezen a téren is csöndben kellene lennie, miután horribilis tandíjakat sóztak rá a családokra, rengeteg családot kilakoltattak stb.
2021. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Ez a kérdés irónia? Csak mert nem tudom eldonteni... :)
2021. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Valamit te mosol össze, de nagyon. Gyurcsány szemet lövetett. Arról kéne beszélni, ki küldte oda a csőcseléket, hogy rendbontást csináljon. Az ilyennel szemben, a világon mindenhol fellépnek. Talán hagyni kellett volna, égessék fel Pestet? Borkai. A kutyát nem érdekli, Borkai mikor kivel meztelenkedett. A meztelenkedésében az érdekes, hogy ezt miből csinálta.
2021. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Már csak azért sem, mert Borkai már rég visszavonult, rá nem lehet szavazni, Gyurcsány meg továbbra is aktív.
2021. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Wow

Nem is tudtam hogy Gyurcsány kint volt, és parancsot adott arra hogy lőjjék ki az emberek szemét.


Sracok tényleg ennyire buták a fideszesek?


Tényleg elhiszik hogy random emberek beinditanak egy krva tankot, autokat kukákat gyujtanak fel, és a rendőrség csak annyit mond hogy ejnye bejnye?????

2021. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

1, 6!


Már 10+ éve tudjuk, hogy Gyurcsány és Gergényi folyamatosan telefonos kapcsolatban voltak. Ennyit a hatalmi ágak szétválasztásáról.

Az események után pedig az SZDSZ-es főpolgármester (Demszky) kitüntette a budapesti rendőrkapitányt. Akkor MSZP-SZDSZ kormány volt, tehát nem lehet azt mondani, hogy Gyurcsány akaratával szemben tette volna.


Hogy ti is értsétek: Ha nem is biztos, hogy Gyurcsáyny utasította, pontosan tudta, hogy mi fog történni. Utána pedig ki is tüntették, annyira elégedettek voltak vele és az azonosító nélküli, viperával felszerelt rendőrökkel.

2021. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

#7

Te a rendőrség helyében milyen intézkedést foganatositottal volna egy amúgy a Fidesz által szervezett kontrollált pusztítás ellen?

2021. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
8: Nem volt " Fidesz által szervezett kontrollált pusztítás ". Békés fideszes tüntetőkre és járókelőkre támadtak az Astoriánál. Bezzeg nem csináltak korábban semmit a vandálokkal a tévészékháznál.
2021. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

#8!


1. Az állításod hazugság, a Fidesz rendezvényre tereltek rá egy másik társaságot.

2. Nem lövettem volna a tömegbe, nem vertem volna meg a békés tüntetőket sem.

3. Szépen terelsz, nem akarod, hogy az 1-es hsz. hazugságiról beszéljunk.

2021. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!