Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne lassan visszahozni a...

Nem kéne lassan visszahozni a szájmaszkot? Jön a 4.hullám. Be kéne zárni az iskolát

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Gumikesztyű? A BKK-n írodában iskolában nem kéne még az is. 🙂😂
2021. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem kéne bezárni az iskolát, elég magas az átoltottság a tanárok és diákok közt is + sokan átestek már a COVID-on.
2021. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
Én egész nyáron hordtam!!! A sok felelőtlen ember meg egymás hegyén-hátán maszk nélkül!!! Megmondtam hogy be fog robbani a 4-ik hullám, igazam is lesz!!! Ne mondjátok, hogy nem szóltam!!!
2021. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Mi lesz így az őszi érettségivel, aki tavasszal lemaradt?!🥺
2021. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

“Én egész nyáron hordtam!!! A sok felelőtlen ember meg egymás hegyén-hátán maszk nélkül!!! Megmondtam hogy be fog robbani a 4-ik hullám, igazam is lesz!!! Ne mondjátok, hogy nem szóltam!!!“


Akkor titeket láttalak a múltkor?


Kb az emberek 0.01%-án volt.

2021. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
hűha négyes most neked köszönhetően megállt a covid mert csak rajtad volt maszk
2021. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem magadat zárd be, ha már ennyire félsz.....
2021. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Emberek, lehetőség volt kétszer-háromszor beoltatni magunkat. A kínaisokat is már felüloltották. Akkor mitől vagyunk úgy beszarva? Féltjük az oltatlanokat? Ők nem féltik magukat. Vagy kit? Amilyen visszataszító hisztériát levágtak egy szaros oltástól (nem mintha nem lenne bennük már másik tíz), hadd ne érdekeljen annyira a sorsuk...
2021. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én nem félek a covidtól, egyszerűen csak nem szeretem a kollégista életet, sokkal könnyebb lenne otthonról tanulni. És az osztálytársaim is piszkálnak. Egy megváltás volt a tavalyi távoktatás is.
2021. szept. 5. 17:24
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

Nem!


Meg kell tiltani az oltottaknak hogy külföldre utazzanak, és behozzák azt a xart!


A következő hullámért LEGELSŐ SORBAN ők a hibásak!!!!

2021. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!