Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tóth Gabi nemzeti nagyasszonny...

Tóth Gabi nemzeti nagyasszonnyá alakulása nem azt jelenti, hogy 2022-ben tutira győz a Fidesz?

Figyelt kérdés

Kifejtem, miből vezetem ezt el.

Tóth Gabi a lehető legalja semmitmondó műanyag zenét gyártotta éveken kersztül kifejezetten a trendiségre vevő tinédzser korosztálynak. Namost ha a népmesét félretesszük és egy pillanatig sem hisszük el, hogy Tóth Gabi otthon nagy nemzeti neveltetést kapott, amivel csak most mert "előjönni" (komolyan, mint egy meleg), akkor tudhatjuk, hogy se ő, se Majka nem tesznek fel mindent csak úgy malacra egyik politikai oldalra sem. Majkát azért jön ide, mert egyszer már egy nagy jáványügyi ellenzékiskedésből neki is sikerült visszatáncolnia a Szíjjártós szelfivel és ezzel visszaavázkodni Orbán Viktor lábai elé.

Szóval ezek a befolyásos, közismert celebek ha tudatosan a Fideszre tesznek, ez nem azt jelenti, hogy valamit éreznek már, amit még az átlag halandó vagy a baloldal nem? Érzik azt, hogy hol van az igazi erő?



2021. szept. 6. 11:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, engem hidegen hagynak az ilyen túlsztárolt senkik, nem befolyásolnak a döntéseimben. Gabi telehisztizte a pandémia alatt, milyen szar lett nekik, hogy nincsenek koncertek, de azért gondolom, nem minimálbért kapott azelőtt sem.
2021. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez a két semmitmondó, jellemtelen ember oda dörgölődik, ahol pénzt éreznek, kapnak. Most TV2 tavaly Retek Klub. Majka akart menni az X Faktorba zsűrizni, csak nem kellett. Ezért ment a konkurenciához. Nincsenek elveik, csak az, hogy pénzük legyen. Nagy Feró ugyan az. Egyszer nemzeti, egyszer ballib.
2021. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
De igen! Meg a 100éves kutyacsontok is ezt josolták!
2021. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Tóth Gabi egy tanulatlan, viselkedészavaros idióta. Az, hogy ezt a számot előadta, csak egy dolgot jelent. Szeretne valami NERismerést! Kossuth díj vagy ilyesmi.

A Fidesznek több esze van annál, hogy TG-t válassza ki. A klipp NER-kompatibilis, talána dal is, de maga a személy vállalhatatan.

2021. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Valamiért mindenki semmit mondó és jellemtelen akkor is, ha csak egy Szózatot elszaval? Az ilyen ellenzéki áltoleráns és áldemokratáskodó beszólásoktól minden jóérzésű ember elhatárolódik.
2021. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Azt érzik, hogy hol a pénztárcájuk.
2021. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5: nem arról van szó, hanem a körítésről. Itt nem egy Szózat elszavalás történt, hanem egy teljes 180 fokos átalakulás, amit most nekünk be kéne nyalni.
2021. szept. 6. 18:06
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
#5, Amíg Gabika az RTL-en volt zsűritag addig ömlött rá a fideszes fikázás-cunami. Most meg, mert Magyarkodik, egyből benyalsz neki csontig. Idióta álszent NERrorista!
2021. szept. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

7

Mert tilos változtatni pl pártálláson? Hol van az leírva, hogyha 10 éve liberálisként definiáltam magam politikailag, akkor soha de soha többet nem változtathatok ezen? Ez elég fekete-fehér buta felfogás, hiába papol valaki arról, hogy mekkora haladó.

2021. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Elolvastam a hozzászólásokat, és igazából az a vicces, hogy ha most egy videóklipet elkezdek felmagasztalni, akkor hazaszerető fidesz-es vagyok, ha meg a porpa alázom, akkor egy lmbtq mszp-s.


Nos "barátaim", mi van akkor, ha én egyik oldalhoz sem szeretnék tartozni? Nem mondhatom el a véleményemet, annélkül, hogy ne skatyulyáznának be?


Én nem ismerem a Tóth Gabit, nem az én feladatom, hogy őt jó-vagy-rossz útra térítsem. Nem is érzem azt sem, hogy én bármilyen alapon is megítéljem az ő jellemét. Közszereplő, ő választotta magának ezt az utat, annak szépségeivel és nehézségeivel. Ha neki ez kell, nem állok az útjába!


Én csak azt tudom, hogy az emberek túlnyomó többsége: írigy, pénzhajhász, hazug, érdekorientált, álszent, magánakvaló, önkritikával nem rendelkező, saját magát túlértékelő, rosszszándékú.


Van valaki közületek, aki magára ismert? Na ugye milyen álszentek vagytok? :-)

2021. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!