Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán beteges terve lehet az,...

Orbán beteges terve lehet az, hogy Budapestet az ország legélhetetlenebb városává tegye?

Figyelt kérdés

Óriási roma feltelepítések vannak a kormány által. Aki Budapesten él, az érzi, hogy az utóbbi egy évben megduplázódott, (ha nem megtriplázódott) a romák száma. A hajléktalanhelyzetet is nem vagyok benne biztos, hogy nincs benne Orbán keze, hogy nagyon romlik.

És ami a legnagyobb: Hogy ugye Budapest a csőd szélén áll, év végéig biztosan csődbe jut. Hatalmas káosz lesz és rengetegen veszítik el a munkájukat vagy nem utalnak majd neki fizetést mert nincs miből. Én biztos vagyok benne, hogy ezután nem sokkal fogják feloldani a hitelmoratóriumot is, hogy még többen veszítsék el otthonukat és árverezzék el a lakásukat, majd lakoltassák ki őket.

Mindezért ki lesz a felelős? Ki lesz a palkátbűnbak? Karácsony Gergely. Szerintem minden zsákfaluban lesz plakát a képével, hogy mennyire tönkretette Budapestet.

Ez Orbán részéről egyrészt kampányfogás, másrészt bosszú lenne a budapesti embereken, amiért nem rá szavaztak.

Előreláthatólag ez fog történni dióhéjban? Valóban ez lenne Orbán mesterterve, mint azt sokan rebesgetik?



2021. szept. 6. 16:30
A kérdező szavazást indított:
EZ Orbán mesterterve, pontosan.
Nem, Orbánnak nincs revans terve Budapest ellen, Karácsony teszi tönkre az egészet.
32 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom mi a terve Viktornak de az tény hogy ezt a nagy főváros centrikusságot meg kellene szüntetni.
2021. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Karácsony nem hiszem hogy tönkretenné Pestet, mert akkor senki sem szavazná meg kormányfőnek.
2021. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem hogy országos főméhészt csinálna Karácsonyból. Nem kellene bíbelődnie főpolgármesterként a sok papírmunkával, helyette hajthatná ki a méheket legelni minden reggel.
2021. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Azért kíváncsi vagyok mégis mivel tenné Orbán tönkre a fővárost?

Azzal hogy felkínálta átvesznek és megvalósítanak állami szinten bármit amit a főváros nem képes megcsinálni?

Azzal, hogy évek óta olyan beruházásokat végeznek el a fővárosban ami miatt Európa egyik legkedveltebb turista célpontja lett Budapest?

Talán azzal, hogy sorra építik át a kórházakat és egészségügyi intézményeket? Olyan sok is van belőle és olyan jók, hogy Budapestnek már nem is kellett a Dél-Budai centrumkórház sem.

2021. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Orban az orszagot iranyitja, a fovarost viszont Karacsony ... ha nem mennek jol a dolgok Budapesten, az a toketlen vezetok es tanacsadok muve - feleloseg pedig a fopolgarmester ure!!!
2021. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
"Óriási roma feltelepítések vannak a kormány által" Ezt a hülyeséget honnan szoptad? A laposföldesek mondták vagy mégis kik?
2021. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Karigeri és a méhlegelők <<3
2021. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne egy 500_000 es gazdag "alternatív" Budapestje az országnak, sokkal jobb hely lenne ez.
2021. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem neki nincs konkrét terve erre vonatkozóan, hanem inkább csak a hibákat, a hiányosságokat használja ki, és abból merítkezik újabb h*eségeket.
2021. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt a nagy Budapest centrikusságot kellene megszüntetni. Ez a szülővárosom,itt élek 24 éve és el nem tudom képzelni,hogy miért jön ide élni boldog-boldogtalan? Hogy mit várnak attól,hogy ideköltöznek,de most komolyan?

24N

2021. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!