Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megint a fidesz haverok...

Megint a fidesz haverok jártak jól az új kaszinó biznisszel? Választások előtt is így megy Fidesz háza táján?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. szept. 7. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Karácsony alkalmatlan.
2021. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Oszt' akkor még csodálkoznak a Fideszesek, hogy ugyan miért egyre és egyre népszerűbb az ellenzéki összevisszafogás :D
2021. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Amit lehet kimentenek a saját sleppnek.

Nem bíznak annyira a győzelemben.

2021. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Miért egyébként kik járnának jól a kaszinó és egyéb bizniszekkel? Te? Mi? Hát nem. Ugyanígy lenne minden a baloldal esetén is. Ők is maguknak sepergetnének mindent. Nem neked! Nem nekünk.
2021. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Mit izgat ez téged? Ha zavar, te is legyél Fidesz-haver. Menjél, spanolj le velük, mi tart vissza?

Én is összehaverkodtam párral es azóta nincs anyagi gondom.

2021. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Jogszerűen meghosszabbították az engedélyeket. Ehhez nem sok köze van az idei nem létező választásoknak, egyszerűen most jött el az ideje a hosszabbításnak.
2021. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
444, telex mint hiteles forrás? Röhög a vakbelem! :LOL
2021. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Tolvajoktól mit vársz? 12 éve ezt csinálják minden nap, Vajna kaszinói is mind adómentesek voltak. A milliárdosokat kell adómentessé tenni, hiszen nekik nincs miből fizetni... Az lenne a fura ha a bűnöző Fidesz nem ezt csinálná.
2021. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha zavarj, ne menj kaszinóba, és ne add nekik a pénzed. Ugyanez igaz a dohányboltokra is, akkor is mondtam, hogy akinek nem tetszik, szokjon le, aztán még én voltam lehurrogva, pedig az egészségének is jót tett volna.
2021. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sukoró 2
2021. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!