Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Táncsics radikális balpárt...

A Táncsics radikális balpárt megalázó vereséget fog mérni a FIDESZ-re?

Figyelt kérdés
Hazánk legerősebb marxista pártja,a Független Táncsics radikális balpárt hatalmas, kétharmados erőfölénnyel fog győzni vagy újra visszavonulnak erőt gyűjteni a választások után?

2021. szept. 7. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Győzni fog a Táncsics radikális balpárt
Nem fog győzni a Táncsics radikális balpárt
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Minden normális ember reméli, hogy Marxisták még egyszer nem jutnak hatalomra. De be a parlamentbe se.
2021. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

*Hazánk LEGERŐSEBB pártja



(vicc)

2021. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

A TRBP jelenleg úgy van, mint a viccben István:

István minden héten fohászkodik, hogy Istenem segíts, hogy megnyerjem a főnyereményt a lottón! Aztán néhány hónap múlva megszólal egy dörgő hang az égből: Fiam, könyörgöm, legalább egyszer az életben vegyél már egy lottót!

A bírósági nyilvántartás szerint a párt bejelentett képviselőjének bejelentett megbízatása 2020. június 8-án megszűnt. Így, több mint egy éve nincs olyan személy, aki a párt nevében bármit intézhetne, így például senki sem tudja a pártot választáson jelölőszervezetként bejelenteni. Ezért jelöltet sem tudnak állítani. Vagyis pontosan nulla fő TRBP jelöltre lehetne szavazni, ennyi juthatna az országgyűlésbe képviselőként. Ezért, ha a FIDESZ jelöltjei összesen egyetlen szavazatot kapnak az országban, akkor is 1:0-ra legyőzik a TRBP-t.

Tudom, hogy még van egy fél év, de addig legalább egyszer, egy időben, egy helyen össze kéne gyűlnie határozatképes létszámban a párt küldöttjeinek, és dönteniük kellene; aztán ezt valakinek be is kéne jelentenie a bíróságon. Több mint egy eltelt év alatt bizonyítottan nem sikerült.

2021. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egy közvélemény-kutatást, ami legalább 1%-ra méri ezt a nemlétező pártot.
2021. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Vicces kedvű ember vagy! Jeleztem is a moderátornak, hogy ezt át kellene tennie a vicc kategóriába! Tényleg röhejes, hogy időről-időre előveszed ezt az egyszemélyes projektedet!
2021. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Sajnálom, de Ferenczik Róbert párttá minősítette mozgalmát


"Hallasd a hangod te magyar"


FGRP

Új kezdet Magyarország


Itt beszél a programjáról és bejelenti a pártalapítást



[link]

2021. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Orbán Viktor győzni fog.
2021. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig azt hittem, hogy ez a párt valami GYK vicc, csak lemaradtam az elejéről.

De győzni nem fog, indulni sem.

2021. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 Mutass a GYK-n kívül egyetlen egy helyet, ahol említik ezt a pártot!

Kérdező: Álmodik a nyomor (© A.E.)

2021. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!