Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az érzékenyítést miért a...

Az érzékenyítést miért a kiskorúaknál kell kezdeni? Mert különben minden gyerek homofób lesz? Mi itt a valós cél?

Figyelt kérdés

Első dolog az, hogy kisiskolás, pláne óvodás korban még nem alakul ki szexualitás, tehát nem is létezhet olyan, hogy valaki felismeri, hogy meleg - sőt a "meleg" fogalommal sincs tisztában.

Másrészt ha a középiskolát nézzük ott már megvan annak a veszélye, hogy bántják az illetőt, de 1.) miért tudná róla ezt bárki, ha ő nem akarja 2.) én is ismertem ilyen srácot gimiben, mégsem bántottuk érte soha.

Szóval az ejt engem zavarba ebben a pubertás előtti "érzékenyítésben", hogy az alap feltevése kimondatlanul is az, hogy ennek hiányában minden gyerek homofób lesz. Elég nagy hazugság. Szerintem egyedül az lesz az, aki otthonról eleve ilyen neveltetést kap, pl. az apuka ultra focidrukker stb. De ezen meg semmiféle ézékenyítés nem fog segíteni, mert a szülő a meghatározó minta, nem az LMBTQ ember aki idegenként hozzá bemegy.

Szóval mi az oka annak, hogy kiskorúaknál akarják kezdeni és nem várják meg a pubertás-kort sem, ami 13-16 év?



2021. szept. 8. 23:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Az emberek 90%-át az teszi homofóbbá, hogy a csapból is ez a téma folyik már....
2021. szept. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%
Én is érzékenyíteni fogom a gyermekemet, ha lesz, de nem arra, hogy b* párti legyen, hanem arra, hogy igazi homofób, aki minden lányt megkettyint (már ha fiú lesz) és minden fiú utána fordul (ha lány lesz)
2021. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Mert minél kisebb a gyerek, annál könnyebb befolyásolni. Így tudják a lehető legtöbb aberráltat előállítani. Ezzel pedig az a cél, hogy a fehér faj kihalását minél jobban felgyorsítsák.
2021. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%
A szimpla, kivagyi, emberi hülyeség. Mindig is léteztek, léteznek és fognak is létezni olyan emberek, akik az általánosan elfogadottól eltérő szexuális beállítottságot képviseltek, képviselnek, de ettől függetlenül úgy vélem, nem kellene erőltetni ezt a legújabb butaságot! Ha másért nem, legalább a józan észért: túl korai - életkorukat tekintve - evvel traktálni kiskorú gyerekeket! De ha át is megy ez az egész agyrém, akkor sem engedném meg, hogy valaki kitalálja, hogy másnak érzi magát és az agyrémeit közpénzből finanszírozzák. -Maradjon a te problémád barátom, ha két hetente más neműnek véled magad, - fizesd a saját hülyeségedet!
2021. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

Mert a homoszexuálisokat egyáltalán nem érdekelné az sem, ha mindenki mást kiirtana az ideológiájuk. Csak saját magukkal törődnek. Szegényeket elnyomják, mert nem flangálhatnak menyasszonyi ruhában a templomban... Meg be akarják tiltani a heripottert, úristen, most mi lesz! Teljesen önzők, az én ilyen ismerőseim közül volt, aki köszönni sem tanult meg. Múltkor kiment egy riporter a pride-ra, végig zaklatták, inzultálták, sértegették, úgy kezdődött egy beszélgetés velük, hogy menj terápiára, kopaszodsz, stb.

Ők csak arra gondolnak, hogy előnyös lenne, ha kevésbé utálnák őket, ez a természetes undor, utálat kevésbé lenne meg a normálisakban. Magasról tesznek rá, hogy hány heterót tennének ezzel homoszexuálissá, deviánssá, lelki beteggé, öngyilkossá, hogy ezzel lelkileg ártanak a normális, ártatlan kisgyerekeknek. Sőt, részben ez a céljuk, hogy minél több deviáns legyen, hisz őket szeretik.

2021. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%

Ne az iskola akarja már nevelni a gyereket könyörgöm! Mi lesz a következő? Kötelező hittan? KISZ? Igenis jogom van ahhoz hogy úgy neveljem a gyerekem ahogy akarom és ne mindenféle agymosó komisszárok akarják elfogadásra(vagyis az lmbtq ideológiának való behódolásra)

"""érzékenyíteni"""!

Egyébként igaza van az előzőnek az lgbtqp mozgalom támogatóit csak a saját beteges, nárcisztikus feltűnési viszketegségük kiélése érdekli.

Ha már valamit tanítani kéne akkor inkább azt hogy nem körülötted forog a világ...

2021. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
#16 kötelező hittan van...
2021. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nincs kötelező hittan maximum a rémálmaitokban meg az egyházi iskolákban. Ez csak urban legend.
2021. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Most végzett a 8.-al a gyerekem , had tudjam màr jobban milyen órái voltak XD

Sima mezei kisvárosi iskola, erkölcstan nem választható, csak katolikus, vagy evangélikus hittan. #17voltam.

2021. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nekünk se volt soha kötelező a hittan pedig 30 felett vagyok. Mindig is választható tárgy volt. De ők azért kötelezővé tennék az "érzékenyítést", azzal nincs baj.
2021. szept. 10. 15:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!