Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az érzékenyítést miért a...

Az érzékenyítést miért a kiskorúaknál kell kezdeni? Mert különben minden gyerek homofób lesz? Mi itt a valós cél?

Figyelt kérdés

Első dolog az, hogy kisiskolás, pláne óvodás korban még nem alakul ki szexualitás, tehát nem is létezhet olyan, hogy valaki felismeri, hogy meleg - sőt a "meleg" fogalommal sincs tisztában.

Másrészt ha a középiskolát nézzük ott már megvan annak a veszélye, hogy bántják az illetőt, de 1.) miért tudná róla ezt bárki, ha ő nem akarja 2.) én is ismertem ilyen srácot gimiben, mégsem bántottuk érte soha.

Szóval az ejt engem zavarba ebben a pubertás előtti "érzékenyítésben", hogy az alap feltevése kimondatlanul is az, hogy ennek hiányában minden gyerek homofób lesz. Elég nagy hazugság. Szerintem egyedül az lesz az, aki otthonról eleve ilyen neveltetést kap, pl. az apuka ultra focidrukker stb. De ezen meg semmiféle ézékenyítés nem fog segíteni, mert a szülő a meghatározó minta, nem az LMBTQ ember aki idegenként hozzá bemegy.

Szóval mi az oka annak, hogy kiskorúaknál akarják kezdeni és nem várják meg a pubertás-kort sem, ami 13-16 év?



2021. szept. 8. 23:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#19

Negyedéves hallgató vagyok és nem volt sehol semmilyen hittan szóval hazudgálszxd

2021. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!