Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van eselye ennek...

Szerintetek van eselye ennek az ellenzéknek 2022 ben ?

Figyelt kérdés

Szinte biztos hogy az ellenzék jovore se fog nyerni . De a 2/3adba már nem vagyok biztos .

Egyszer már tönkre tették az orszagot és igazábol ezt a gyurcsány bandát 2006 után száműztem volna az orszagbol .



2021. szept. 9. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Az lehetne hogy a Fidesz és az ellenzék bandát is kikellene rakni innen. Egyik sem méltó az ország uralkodására. Márpedig rohadtul mindkettő féreg banda.
2021. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Mondja ezt egy vak, és egyéb érzékszervek nélküli ember, aki nem vette észre, hogy mi történik vele és a környezetével. És ezzel a vakhittel hiszi el az összes hazugságot. Bizony, ilyen emberek nélkül nehéz lenne csúnya dolgokat elkövetni, bármik is legyenek azok.
2021. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem van. Mondom ezt Fideszesként, igaz nem sok, de van.

Szerintem az ellenzéki Összefogáson belüli most még nem teljesen látható feszültségek elő fognak jönni, jelei már látszanak... Jakab kiosztja Karácsonyt, Márki Zay retteg Dobrev győzelmétől, stb

Várjuk meg az előválasztást, utána lehet készíteni a popcornos tasakokat.

A másik. A Fidesz még fog osztogatni, gazdagságot pörgetni, és ha jól tud kommunikálni, mozgósítani a saját stabil 2-3 milliós szavazótáborában, akkor a fentiekkel együtt sokkal nagyobb az esélye a győzelemre, mint az ellenzéknek.

2021. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Esély mindig van.

Szerintem ezzel az elmutyzott előválasztással most éppen csökkent.

A pártok vezetőit nem köti se emlék, se varázslat, se elvek.

A választók nem biztos, hogy vakon követik őket.

2021. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Karácsony alkalmatlan.
2021. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre kétesélyes a szavazás, az un. billegő körzetek fogják eldönteni. 2/3-a valószínűleg egyik félnek sem lesz - hacsak nem csinál a másik fél valami orbitális bakit vagy nem tolja el teljesen a kampányt. Az eredmény még nem biztos, de az igen hogy durva kampány lesz.
2021. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2 es valaszoló .

Ha te éltél 2006 ban es még mindig őket támogatod akkor neked az érzékszerveiden kivül az agyad se működik . Mondjuk ilyen emberek nélkul nem ülhetnének még mindog a parlamentben .

2021. szept. 9. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
7#👍👍
2021. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!