Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek megértik valaha?

Az ellenzékiek megértik valaha?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, miért hiszik azt hogy meglehet győzni a szélsőjobbos érdekeket képviselő Fidesz szavazókat?

Már nem egyszer lehetett látni itt is, hogy igazából az se érdekelné őket ha a szájukba űrítene, akkor se lennének képesek rosszat szólni rá.

A Fidesz szavazóknak egyszerűen erre van szüksége.

Egy ellenfélre, aki Orbán jelöl ki, és véres háború álltal megvédve őket kirájjá koronázzák.


Kérlek fogadjátok már el!


Inkább menjetek, győzzétek meg az alvó szavazókat, hogy szavazzanak.

Ők legalább reálisan tudnak gondolkodni.


2021. szept. 12. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Mi a kérdés?


Jaaa semmi csak a szokásos komcsi provokálás.

2021. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Értem mire célzol, de egy dolgot érdemes tudni, ezek a viták hasznosak, mert megerősítenek bene, hogy a jó oldalon állsz -én legalábbis, ha pl. itt olvasom a fideszesek őrjöngését mindig motiváltabb leszek- márésazt a korábban bizonytalanok, ha hallják, látják, olvassák ezeket a vitákat eldönthetik, hogy a racionalitásra és a higgadtságra szavaznak vagy a jobber őrjöngésre és árnyékok kergetésére.
2021. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

A balliberálisok és a higgadtság. :D Jó vicc.

Én többször leírtam már itt, miért nem fogok az Összefogasra szavazni. Fideszről szó sem volt. Válaszok: mocskos fidernyák, egyed a krumplidat, Orbánimádó, te is csak m1-et nézel, dögölj meg, jövőre lámpavasra leszel húzva a többivel együtt.

Mondom, Fideszről szó sem volt. Csak éltem az ellenzék által sokat hangoztatott szólásszabadságommal és leírtam a véleményem róluk. Ha ez a baloldal az ország értelmisége, akkor sok jóra nem számíthatunk.

2021. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha.
2021. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
3! Figyelj és kaptál már privátot, amiben lámpavasra akarnak húzni mert nem értesz egyet a családtámogatás mostani formájával? Mert én már igen. Szóval én minden ellenzéki szimpatizáns nevében nem nyilatkozom, de látod ha a fideszesekből(vagy legalábbis egyből) ilyen vért okádó idegbeteg állapotot hoz ki az, hogy szerintem nem jó a családtámogatási rendszer, hogy már akasztani akarnak, akkor ne csodákozz, hogy én ehhez képest ellenzéki oldalon sokkal nyugodtabb hangulatot találok. De mondhatnám neked Takács Za5-t is aki még mindig itt kisért, csak már nem látszik a neve, annak is aztán beszélhetsz a válasz a személyeskedés és a hisztéria.
2021. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Mindkét oldal tele van idegbeteg fanatikusokkal. Azt vettem észre, hogy a baloldalon jellemzőbb az aki nincs velünk, az ellenünk van gondolkodás.

A közvetlen környezetemben nem igazán vannak pártkatonák. Mindenki a kisebbik rosszat keresi. Ki a Fideszben, ki az Összefogásban látja azt, de egyik sem gyűlöli a másikat.

Lehet, hogy engem ezért mindkét oldal lámpavasra akar húzni, de én egyiket sem látom jobbnak. A Fidesz korrupt és képmutató, az Összefogás nyíltan ostoba, a Mi Hazánk szélsőséges és tudományellenes. Borzasztó a felhozatal.

Na kíváncsi vagyok, hányan és kik akarnak majd meggyilkolni privátban. :D

2021. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
Én nem akarok senkit meggyőzni, felőlem lehet széljobber vagy szélballer aki akar; én csak nem szeretem, ha hibás egy kérdés vagy válasz, ezért ezeket igyekszem jelezni a válaszaimban.
2021. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!