Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg Orbán Viktorék űzték...

Tényleg Orbán Viktorék űzték ki az oroszokat Magyarországból?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 17:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Hogy lehet ezt a mesét elhinni egy olyan alakról, aki még vitatkozni sem mer kiállni, nemhogy a világ egyik legnagyobb serege ellen megmukkanni?!
2021. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

#11 Kitaláltok egy hazugságot, hogy ezt "mesélik Orbánék", majd jöttök vele, hogy micsoda hazugság.

Nem mondtak Orbánék ilyet. Miért kell nektek mindig hazudni? Nincs más?

2021. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

A kérdezőnél reklamálj!

Különben bizony Orbán elsütötte párszor, hogy ő milyen szerepet játszott a kivonulásban...

(semmilyent!)

2021. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

#13 Nem ugyanaz hogy elmondja milyen szerepet játszottak benne - mert ez elvitathatatlan, hogy akkor jelentős szerepük volt az eseményekben - meg az amit ti itt most erőltettek, hogy "Orbánék miatt vonultak ki az oroszok".

Nem ugyanaz ha azt mondom nekem köszönhetően jutott fel a zongora az emeletre, mert én voltam aki felvitte, mintha azt mondom, hogy én is azok között voltam akik felvitték a zongorát az emeletre!

2021. szept. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
14: csomagolhatod a sz@rt aranypapírba is, de attól még büdös sz@r marad!
2021. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Ők csak a "Tovarisi konyec" feliratú, háttal álló, duplatokás szovjet tábornokot ábrázoló, fölöttébb tapintatlan plakátot találták ki.

Az oroszok meg is jegyezték, hogy nem esett jól nekik, mert egyáltalán nem dívott az a fazon akkor már náluk, és szerintük a magyarok a saját katonai vezetőikről másolták.

Másrészt, hogy az oroszok kivonulnak, azt jóval Orbán V. feje fölött döntötték el. Szerintem még azt is, hogy Horn Gy. kinyithatta az osztrák határt az NDK-sok előtt.

2021. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Németh Miklós, Horn Gyula és Eduard Shevardnadze szovjet külügyminiszter tárgyalásai nyomán vonultak ki.
2021. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%
Az oroszok utolsó katonai konvojainak utolsó hányada is már Ukrajna területén zötykölődött, amikor eljátszotta a színpadi jelenetét. -A kapuszolgálatok és az objektumőrségek egy hányada várt már csak arra, hogy bevagonírozzák és haza vigyék innen. Nagyjából az a szint volt ez, mint amikor a légpuskával agyon lőtt macskatetemek tetején ugrál vihogva egy egér, hogy "győzött"!
2021. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
85%
Sőt trianon is csak azért történt meg mert épp az putin-al ebédelt moszkvába. Sőt még a törököt is ő űzte ki úgy hogy elmondott 10 közmondást és úgy megijedtek a törökök hogy kirohantak (persze utána megépítette a kerítést amit már nem tudtak áttörni ezért nem jöttek vissza
2021. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
84%
Orbán nem nemzeti hős, hanem csak egy nyamvadt szájhős!
2021. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!