Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem kötelezően választott...

Ha nem kötelezően választott tárgy lenne az iskolában/ óvodában az LMBT-érzékenyítés, járatnád a gyereked?

Figyelt kérdés

Tehát alapvetően minden diáknak el lenne mondva, hogy ne bántsák egymást, bármilyen is a másik (ahogyan eddig). Erre ott lenne a védődő, iskolapszichológus stb., aki pl. a bullyingról külön is beszélne.

Az LMBT-foglalkozáson viszont meg lennének hívva melegek, LMBT aktivisták, akik elmondanák, hogy miért jó, ha két apukád van, ha kisfiúként lány ruhába öltözöl az miért természetes dolog illetve ha barbival játszol. Néha egy transzvesztita is bemenne, táncolna nekik és a térdén lovagoltatná őket, ahogyan külföldön. Lenne kutyajelmezbe öltözött ember, mint a Pride-okon rendszeresen, ő nem beszélne, csak ülne alázatosan mint a Ponyvaregényben a gimp, oda lehetne menni hozzá és megsimogatni. Aztán jönne egy transzgender és beszélgetne velük a nemváltásról, arról, hogy ő hogyan élte meg a műtétet stb.



2021. szept. 12. 20:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, járatnám.
Egyszer-kétszer lehet elvinném.
Semmiképpen nem járatnám.
50 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Te nem vagy normális.
2021. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok?
2021. szept. 12. 21:04
 3/42 anonim ***** válasza:
2%

Járatnám, még kutyának is jelentkeznék a transzi mellé, lenne kutyafarkas plug a fenekemben, nyakörv a ynakamon meg minden, izgi lenne :D

A transzvesztita vihetne pórázon az órára, ahol rajtam is lovagolhatnának a gyerekek :D

2021. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
63%
Idióta
2021. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Szavazás alapján rengeteg a beteg ember. Remélem, még több törvényt hoznak rátok.
2021. szept. 13. 04:36
 6/42 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező nagyon hülye vagy. Elég szánalmas, hogy mennyi ilyen ember él itt Magyarországon.
2021. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
A szánalmas az, hogy te még szabadon lélegezhetsz.
2021. szept. 14. 23:13
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
És te szeretnéd mások halálát. Menj el sztem szakemberhez
2021. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
66%
Ennel a kerdesnel is helytall a megallapitasom. Az LMBTQ-s kerdesek 95%-at homofobok teszik fel.
2021. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
35%

"Az LMBT-foglalkozáson viszont meg lennének hívva melegek, LMBT aktivisták, akik elmondanák, hogy miért jó, ha két apukád van, ha kisfiúként lány ruhába öltözöl"


Megint megy a felre vezetes! Senki sem mondja hogy "jo ha ket apad van" max annyit mondanak hogy ez normalis.

Tovabba olyat se hallottam hogy "milyen jo ha egy kisfiu lany ruhaba jar".


"Néha egy transzvesztita is bemenne, táncolna nekik és a térdén lovagoltatná őket, ahogyan külföldön."


Aha kulfoldon csak ez megy. Mast nem is csinalnak az iskolaban.


Csak a sajat propagandadat akarod megerositeni mar a kerdes kiirasaval is. Undorito!

2021. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!