Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak oltatlan fideszesek is?

Vannak oltatlan fideszesek is?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan vannak, mint ahogy oltott ellenzékiek is.
2021. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Orbán mitől olyan ráncos, mintha 90 éves lenne?
2021. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Orbánné
2021. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem amugy azoknak egy resze mar mi hazankos. Ez a virus nem jott jol a fidesznek sok a halott, sok a lezaras ellenes, sokan nem biztak a kinai vakcinakban, es pont egy jobb oldali part repul ra az oltas ellenesekre a mi hazank szemelyeben.
2021. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2021. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem ez az elmúlt 5 év leg pártsemlegesebb témája. Nem kell messzire menni és találsz teljesen kovid náci jobbost aki lezárná a lezárást is, meg teljesen oltás ellenes/maszk ellenes stb. Jobbost is, aki meg van győződve róla hogy a vírus Bill Gates és a háttérhatalom kamuja, és megkér hogy köhögd le.


Ugyan így, van olyan balos is aki tele spameli a 444 komment szekcióját, hogy aki nincs beoltva az gyilkos, és a védekezési intézkedések nem elég szigorúak ameddig nem puffant le a bowibu ha utcára mész hazmat suit nélkül, de olyan balost is aki szerint irreálisan túl van tolva ez az egész rettegés/világvégésdi, és a vírus óta nem olvassa az (azóta teljesen apokalipszis-szektává fajult) 444et.


Van olyan távoli fideszes ismerősöm, aki nem volt hajlandó oltatni mert ő tudja hogy méreg, és nagyot csalódott a kormányban a "náci cédula" miatt, meg olyan ellenzéki haverom is, aki amint lehetett rohant felvenni, méghozzá a sputnikot. De olyan is akad aki nem oltatott, mert meg van győződve róla hogy a szuritól meddő lesz. Sőt, olyan fideszest is ismerek aki kifejezetten pfizert akart, mert a német technikában bízik a "mindenféle nem európaiakéban" viszont nem.


Én meg egyik oldal rajongójának sem tartom magam igazán, de inkább vagyok liberális mint kicsit is konzervatív. Én pl. a lezárások 90%át, távoktatást stb. Durván túlzásnak tartottam, ahogy nem értek egyet a kötelező oltás gondolatával sem, de beoltattam magam, a maszkkal semmi bajom, ha tényleg kell, és az oltási igazolványt sem ellenzem. Viszont marha ötletnek tartom hogy a WHO döntése ellenére is egyes országok nem hajlandóak elismerni a "nem baráti" vakcinákat.


A lényege ennek a kisregénynek, szerintem ebben a témában nincs igazán liberális-konzervatív, fideszes-ellenzéki szembenállás.

2021. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jól írod utolsó, de én mindig hezitálok az oltással kapcsolatban.


Van, amikor elhatározom magam, hogy a fene ott egye meg, megírom a regisztrációt és ide a rozsdás bökőt!


De aztán mégiscsak visszahőkölök, mert mi van, ha pont én nyiffanok ki a kísérleti oltástól?


Amúgy vágyok a csodakártyára, mert akkor garantáltan nem foglalkoznék többet az életben a vírusnak még csak a gondolatával sem! Mennék én télen-nyáron, ahová csak lehet!

2021. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8. Még ha nem is osztom az aggályaid az oltással kapcsolatban, teljesen megértelek. Én is csak azután vettem fel hogy 2 orvos rokonommal, és egy SOTE-n végzős barátommal is konzultáltam hogy jó e ez nekem. Mondjuk én személy szerint nem félek tőle hogy meddő leszek, mert nem tervezek gyereket szülni, ezért mondjuk a rémhírek ellenére könnyebben vágtam bele, mint az említett barátnőm.


Én végül úgy voltam vele, hogy az oltás kisebb kockázattal jár számomra, mint a home office által okozott szuicid hangulat, úgyhogy felvettem. Ennek ellenére fogalmam sincs róla hogy te milyen egészségnek örvendesz, és mekkora kockázattal járna nálad a dolog úgyhogy na.

Ha nem vagy valami szuper komoly veszélyben, pl. súlyos allergia, krónikus betegség ami miatt nem oltathatsz, stb. akkor én a helyedben rá szánnám magam, ha másért nem, a kártyáért, de your body your choice :D


7. Voltam.

2021. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem a meddőségtől félek, fiú vagyok, 38 éves egyedülálló, de elvagyok, mint a befőtt.


Csak kinyiffanni nem szeretnék... vagy már ki kell, akkor inkább a vírustól (ha létezik).


Ezt a "ha létezős" dolgot azért írtam utána, mert bizony évekkel ezelőtt, amikor még a kovidról nem tudtunk semmit, akkor is volt ismerősi körömben két olyan eset is, hogy valaki hirtelen belázasodott, bevitték és két nap múlva lélegeztető és aztán meghalt az illető, az egyik 60 éves volt, a másik pedig 22 éves makkegészséges srác.

2021. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!