Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor meddig tart a...

Most akkor meddig tart a veszélyhelyzet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ugye tegnap kezdeményezték a meghosszabítást és azt olvastam,hogy az első őszi ülésszak első ülése utáni 15. napig érvényes. Tegnap volt az első?

Csak azért kérdem,mert egészségügyil dolgozó vagyok és ingyen utazhatok.



2021. szept. 15. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ameddig a hatalomnak érdekében áll.
2021. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Eddig is ingyen utaztál.
2021. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Ameddig úgy nem alakul a fityisz népszerűsége hogy a választást meg tudják nyerni.
2021. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg fogják szavazni,hogy 2022.jan.01-ig legalább fennmaradjon.

Használd ki!

2021. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Soha ilyen jó világa nem volt a Fidesz maffiának, örökké fog tartani ne aggódj. Vadászkiállítások és csilliárdos tüzijátékok meg hasonló mutyik idejére felfüggeszthetőek a szabályok úgyhogy tutiszuper minden a Fidesznek.
2021. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
67%

"Ugye tegnap kezdeményezték a meghosszabítást és azt olvastam,hogy az első őszi ülésszak első ülése utáni 15. napig érvényes. Tegnap volt az első?"


Még nem volt ülés. A kormány 2022. január 01-ig javasolja (és fogja elfogadni) meghosszabbítani.

2021. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Én valami olyasmit hallottam,hogy szept. 15-ig (ma van). De akkor még holnap is érvényes lesz,nem?
2021. szept. 15. 11:02
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:
72%

"De akkor még holnap is érvényes lesz,nem?"


Most írtam, várhatóan január 1-ig. Szeptember 15-ig akkor tartott volna, ha a parlament szeptember elsején elkezdte volna az őszi ülésszakot. Mivel még mindig nem volt ülés (és egyelőre hír sincs róla, hogy a házelnök mire hívta össze a parlamentet), így a veszélyhelyzet továbbra is az első ülésnap utáni 15. napig van érvényben. Elméletileg, mert gyakorlatilag január 1-ig meg fogják hosszabbítani. Tehát igen, holnap még érvényes.

2021. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Thanks
2021. szept. 15. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!