Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Füvesek, örültök ha "végre"...

Füvesek, örültök ha "végre" legalizálnák a marihuanát idehaza?

Figyelt kérdés
Cikk: [link]

2021. szept. 15. 13:24
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Hát én inkább a boltól venném, mert erre nagyon gáz dealerek vannak. A múltkor lehúztak 50 ezerrel, de azért adtam oda, mert azt mondták úgy 20.0 át hoznak mérlegen. A végén eltűntek, és még be sem tudtam szívni. A másik 0.4-eket ad 1 grammnak, a 3. dealer meg olyan füvet ad ami szerintem be van fújva bióval. Egy ilyen világban élek én, és utálom, gyűlölöm ezt az egész alvilágot, mert én ebben itt nem tudok érvényesülni. Jó lenne ha legalizálnák, de ha meg nem akkor veszem tovább a 0,4-eket 3 ezerér...
2021. szept. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Powerflowerman válasza:
90%
Nem, nem örülnék neki! Kb. 20 éve változatlan áron lehet hozzájutni (bár a minőség mindig kérdéses). Ha az állam rátenné a kezét, pillanatok alatt a többszörösére drágulna! Inkább a korlátozott házi termesztést legalizálnám (mondjuk 10 tő/fő évente).
2022. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen igen 22 nek van igaza 😀
2022. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!