Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elbukik jövőre az Orbán...

Ha elbukik jövőre az Orbán kormány akkor utána szerintetek nagyobb esély lesz arra, hogy legalizálják a füvet?

Figyelt kérdés
Ha nem is a rekreációs marihuána fogyasztást, de az orvos felírhatja a betegeknek szerintetek nagy lesz rá az esély ha végre elbukik a fidesz?

2021. jún. 12. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor sem fog megtörténni. Nem hogy a közös program, de egyediek sem tartalmaznak ilyesmit.
2021. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Megmondta már KariGeri, hogy MINDEN IS JOBB LESZ. Miért nem hiszitek el, nem is értem 🤷‍♂️
2021. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi kérdés után már csak azt tudom tanácsolni kérdező, hogy menj el elvonóra.
2021. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Ja, mert a fű a legfontosabb
2021. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
...
2021. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
A lakásod környékén akár már most is legelhetsz, - nem kellenek ehhez választások.
2021. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, talán egyedül a Magyar Liberális Párt tűzte ezt zászlójára, de ők 1%-os pártként megszűntek vagy beleolvadtak az összefogásba, Bősz Anett az egyetlen képviselőjük a parlamentben, de nincs önálló frakciójuk sem, talán a DK frakciójába ült be végül, de ez nem jelent sokat.

[link]

Itt van az elérhetősége, elvileg most is felszólalhatna a marihuána legalizálása mellett a parlamentben, bár azt valószínűleg a legtöbb képviselő leszavazná az ellenzéki és a kormánypárti oldalról is, így ha jövőre nyer az összefogás és Érden egyéniben bejut Bősz Anett a parlamentbe akkor kb. ugyanolyan eséllyel tud elérni bármit is, mint jelenleg, mert a többi párt nem igazán jelezte, hogy támogatná ezt. Ezen kívül még a Momentum ifjúsági tagozatában lehetett hallani ilyen hangokat, meg a Kétarkú Kutypárt írt ki ilyet, hogy "marilizáljuk a legahuánát."

2021. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Az orvosit el tudom képzelni. Ma már olyan sok jótékony hatását bizonyították és olyan sok országban elérhető, hogy szerintem lassan szégyenszámba megy egy felvilágosult országtól ha a régi beidegződések miatt megfosztja a betegeket tőle. Mivel személyesen is érintett vagyok egy neurológiai rendellenesség miatt ami más országokban csodálatosan enyhíthető ezzel így azt az oldalát is látom amit a lakosság nagy része nem éert vagy leszar magasról. Igazságtalan, hogy mi itt számtalan betegséggel csak azért nem kaphatjuk meg ellenőrzött orvosi keretek között mert ebben az országban élünk.
2021. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
9: vannak a vadkender megfelelő hatóanyagait felhasználó készítmények Magyarországon is, mint ahogy ópiátalapú gyógyszerek is vannak Mo-n. Ettől még nem kell legalizálni sem a heroint, sem a marihuánát.
2021. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!