Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lehet ennyi oltásellenes...

Miért lehet ennyi oltásellenest találni az interneten, és itt az oldalon is?

Figyelt kérdés
Sokkal nagyobb számban lehet oltáselleneseket találni neten böngészve vagy itt olvasgatva, mint bárhol a hétköznapi életben. Ennek mi az oka?

2021. szept. 15. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Én élőben sokkal több oltásellenest ismerek, főleg fiatalok körében. A fiatalok tudják, hogy covid nem létezik, csak DNS módosítót akarnak nekik beadni. Nem kérnek a népirtásból.
2021. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Mivel az oltásellenesség társadalmilag nem túl elfogadott, ezért kénytelek véleményüket név és arc nélkül közölni.
2021. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 hypno ***** válasza:
41%

Nincsenek ezek sokan, csak soknak látszanak, mert az egójuk hajtja őket, hogy ahol csak tudják nyomják a hülyeségüket.


Meg ezek a fórumok belterjesek. Pár száz ember látogatja őket rendszeresen, csak ha sokszor szól hozzá, akkor többnek látszik.

Pláne, ha nagy bátorságában még egy nyomorult lenyomozhatatlan nicket sem választ magának és anonimként szól hozzá.

2021. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Mit értesz pontosan oltásellenes alatt? Aki csak a COVID oltásokat nem akarja beadatni az embereken való tesztelés fázisa alatt, vagy aki az évtizedek óta kötelező gyermekkori oltásokat sem pl?
2021. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Sok a hülye ember, mindig is sokan voltak.
2021. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek középső 90%-a nem jár online fórumozni, kommentelni. Aki meg marad, az eltérő módokon, de az átlagtól sarkosabb véleménnyel lesz bármilyen témáról.
2021. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Mert oltottként már meg sem.merek szólalni.
2021. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Én is oltásellenes vagyok. Nem tudom megindokolni, pedig tudományegyetemet végeztem. egyszerűen csak sok videot néztem és bef*stam
2021. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
A való életben kevésbé mernek erről beszélni, és a véleményüket elmondani az emberek, főleg, ha kisebbségben érzik magukat, vagy valakit nem ismernek elég közelről. Én is csak azokkal a barátaimmal szoktam beszélgetni erről, akikről kiderült, hogy hasonló véleményen vagyunk. De a saját környezetemben úgy látom, egyre többen lesznek az ellenzők és szkeptikusok, még oltottak között is. Akik eddig bíztak az oltásban, mintha kezdenék elveszteni a hitüket.
2021. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Való életben kevésbé?

Ma oltottam szét a sok oltottat, mivel ugye pont ma jött ki, hogy a vadász kiállításon nem terjed a vírus:D

Csak kapkodták a levegőt:DDD

Vírus nélkül

2021. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!