Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban már dupla annyi az...

Valóban már dupla annyi az államadósság, mint amit Gyurcsány csinált? :D

Figyelt kérdés

Pedig, hogy esküdözött mindenre 2008-ban Orbán, hogy ő sohasem adósítaná el így az országot, mint ahogy most Gyurcsány teszi.

Erre meg már tényleg a duplájánál jár? :D (Én azért röhögök rajta, mert én nem itt fogom leélni az életemet, és az utódaim sem)



2021. szept. 15. 20:15
1 2 3 4 5 6
 51/54 hypno ***** válasza:
60%

#50


Selmeczi Gabriella nyugdíjvédelmi miniszterelnöki megbízott (kiflicsücsök szenátor asszony) azzal haknizott hetekig, hogy eltőzsdézték a manyup pénzeket.

2021. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
#51 Nem hiszem. Attól hogy te így emlékszel, még nem lesz igaz.
2021. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 hypno ***** válasza:

#52


Nem kell nekem elhinni.

Be kell írni a google keresőbe, a "Selmeczi Gabriella", az "eltőzsdézték" meg időnek mondjuk 2010 októbertől 2011 közepéig.

de akár itt a gyakorin is rákereshetsz.

2021. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

#50 megint csak hazudsz, ahogy szoktál, letagadva a valóságot, amit anno a tv-ben szajkózott a tolvajpártod, élen a kiflicsücsök asszonysággal, aki szajkózta, hogy "megvédik" a nyugdíjunkat, mert "eltőzsdézték a magánnyugdíjpénztárak", majd simán ellopta a kormány ezt is.


[link]


[link]


Az állami rendszer csak veszteséggel dolgozik, nem értékálló a mostani befizetésem, hiszen azt rögtön ki is adják a jelenlegi nyugdíjasoknak.


Ahogy már sokszor írtam pedig, egyre több a nyugdíjas és egyre kevesebb a befizető, így nem lesz miből kifizetni egy idő után a nyugdíjakat, mindenki tudja akibe egy kicsi logika és számítási képesség szorult. Persze tudom hogy ti fideszesek(komcsik) nem az eszetekről vagytok híresek, hanem a valóságtagadásról, hitelfelvételről, rablásról.

2021. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!