Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyen-e az hogy a...

Nem szégyen-e az hogy a közrádióban (szept.16.2021 07:45) az LMBTQ embereket "nemi eltévelyedett"-nek nevezik a 21. században ??? Ellenben 2 felnőtt ember esetén magánügy miért keresik egymás társaságát.

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 07:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#29


Akinek mentális gondjai vannak ő nem "fogyatékosak".

Vannak szociális fóbiások,extrémen szorongó emberek,akik nem választották ezt,hanem ilyen géneket örököltek,és sokan ideig-óráig bírnak megmaradni egy munkahelyen pl.


A másik már inkább családi téma.

Na,igen,amikor pl felveszik az emberek a hiteleket,és bevállalják egy gyenge kapcsolatba a sok gyereket,utána jönnek a gondok,ez lehet a vége.

De,amikor mondjuk egy liberális ezt elmondja,akkor sokan egyből családelleneseknek mondják.


Egyébként én nem hallottam senkitől,hogy azt mondták volna,hogy a melegek a legkiszolgáltatottabbak.


Viszont az iskolai zaklatásokban előkelő helyet kapnak,az biztos.

Ezért is szeretnék érzékenyíteni az embereket már az iskolában,hogy felnőttként mondjuk az elesettebb társaikhoz toleránsabban álljanak az emberek.

2021. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Hasonló téma, én megéltem azt, milyen az utcára kikerülni egy menő informatikai multitól, igaz, volt még hátterem nézelődni, merre lehetne elhelyezkedni, és bizony nagyon keserves az elhelyezkedés úgy hogy van hol laknod és ban némi háttered (tartalékod) úgy is. Aki hajléktalan annak szinte semmi esélye tartósan munkát kapni, illetve olyan fizetést is hozzá ami elfogadható. Jó én itt egy vidéki nagyvárosban 0 segítséggel keresgéltem és a legtöbb helyen a diplomát le kellett tagadni, mert akkor szóba sem álltak volna velem akkor. Középfokú végzettséggel viszont csupa 12 órás, végigállós, zajos, veszélyes munkahelyek között lehet "válogatni" oda, a fiatalok is csak kényszerből mennek...
2021. szept. 19. 20:41
 33/34 A kérdező kommentje:
Ez utóbbiból kimaradt olyan könnyűnek hírdetett, de valójában veszélyes, monoton, és többnyire (nehéz)fizikai munkák azok amiket így lehet vállalni amit a 21. században én senkinek nem ajánlok, de meglepő volt ilyen helyen mint "gépkezelő" megtapasztalni azt, hogy ez a titulus minden más munkavégeztetésre is feljogosítja a munkaadót. Mind ezt kb. bruttó nem sokkal több mint 200 e-ért.. De van olyan hely ahol a 195 ezer már jó bruttónak számit, jó esetben jár hozzá valamilyen pótlék.
2021. szept. 19. 20:46
 34/34 anonim ***** válasza:
32: ezzel maximálisan egyetértek.
2021. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!