Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esély rá, hogy egyszer...

Van esély rá, hogy egyszer miénk lesz újra Erdély?

Figyelt kérdés
Ha újra megszaporodna a magyar nemzet, és Erdélyben is szaporodnának, és kiszorítanánk onnan a gnyo románokat, visszafoglalhatjuk Erdélyt? Hogy lehet visszaszerezni? Csak fegyveres harccal, vagy nekünk is olyan áruló módra kéne viselkednünk mint ahogy azt oláhék napi szinten teszik? Milyen ötletek vannak a magyarság vezető szerepének visszafoglalására a Kárpáth medencében?

2021. szept. 16. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy fent is írják, először itt kellene elérni, hogy ne fogyjunk el, mert nincs elég gyerek, kivéve bizonyos népcsoportokat, de abból meg további lecsúszás lesz csak.
2021. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Esély van, kérdés mekkora.
2021. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ, te milyen nemzetiségű vagy. Ha Roma vagy, akkor minden esély megvan rá, mert itt is, ott is lassan többségbe kerültök. Ha nem, akkor nem látok rá sok esélyt.
2021. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
Erdély lehet, hogy idővel nagyobb önállóságra tesz szert, meg az unióban a határok már nagyon könnyen átjárhatóak lesznek, de a magyar állam kereteibe belátható ideig nem fog visszakerülni.
2021. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

13/14


Természetesen magyar vagyok! Miből következtettél arra, hogy cigány vagyok? Felháborító! A románok a mcskos cigányok! Őket hívták mindig a történelem folyásán oláhoknak, a román nevet csak később vették fel, a gyalázatos Trianon után!!!!!!!


Üzenem a hazaárulóknak, akik azt mondják nem lesz újra csak a miénk a Kárpát-medence, hogy DE! LESZ! LESZ! LESZ! CSAK AZÉRT IS LESZ!!!!!! MÉGHOZZÁ RÖVIDESEN! AMIKOR A MI HAZÁNK HATALOMRA KERÜL!

2021. szept. 16. 21:40
 16/21 anonim ***** válasza:
42%
Nincs semmi realitása a "kérdésedben" felvetetteknek. El kellene már engedned ezt a témakört, - mert hiába küldöd be 35 percenként "más köntösbe" burkolva ugyanezt a témakört, attól még semmilyen realitása nem lesz az időről-időre beküldött "kérdésednek".
2021. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
A mai Európában tulajdonképpen ott van bármelyik határ, ahol ezt mindenki egyénileg jónak érzi (ugyanis fizikai jelentősége nincs). Ha az én elképzeléseim szerint az ezeréves határok a valódiak, akkor nyugodtan élhetem ebben a tudatban az életem, tulajdonképpen pontosan ugyanannyi jelentősége lenne, mint az aktuális határoknak.
2021. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
18%

Legyszebb Magyar ellenállás, bőséges gyermek áldás

Engedd, hogy meg szülessen, s tenyerén hordja az Isten!


Remélem érted kérdező.


By Kárpátia

2021. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez a "világ azé aki teleszüli" téma már lassan 100 éve lejárt. Akkor még működött, hogy területet követelünk az alapján, hogy hol élnek magyarok/románok stb. A mai globalizált, és egyre inkább határok nélküli világban ez lassan értelmét veszti.
2021. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Magas ára lesz, amit valószínűleg nem is tudunk sokáig tartani (max 1 évtized). És a megtorlás követi majd.
2021. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!