Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az Istennyiláról beszél...

Mi az Istennyiláról beszél Földi Kovács Andrea akkor, amikor férjével megalapítják a Védett Társadalom alapítványát azért hogy sorostól védjék meg a világot?

Figyelt kérdés

Soros nyílt Társadalmával szemben?


Előadhatja ő a keresztény ultrakonzervatív fideszes nagyasszonyt, aztán amikor meg a műsorvezető egy interjúban Soros halálával viccel mondván reméli, hogy még Orbán Viktor bukása előtt meghal, akkor Andika szeme se rebben.


Én azért ezt kikértem volna magamnak! Mégha az ellenfelemről van is szó. Főleg úgy, hogy közben keresztény, konzervatív, nagypolgári fideszes vagyok. Vagy a fidesznek már ezis belefér?


A pofám leszakad mostmár de komolyan, hogy ez a bukott, több televíziótól botrányos körülmények között távozó műsorvezető, kereszténykedik.


Én már sajnálom az öreget. Isten bizony. Aki megintetjúvolta, Huth Gergely volt.


2021. szept. 17. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Én is remélem, hogy hamarosan feldobja a talpát a vén spekuláns. Hajrá Andrea!
2021. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha mélységről van szó, nincs az a szint, ami alá a Fidesz ne lenne képes süllyedni.
2021. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Nana, nem kell érzékenykedni, ha a fideszesek kívánják mások halálát, amikor a baloldali sajtó, megmondóemberek rendszeresen viccelődik Orbán halálával.


[link]


[link]


[link]


Kell még valamit mondanom, Ildikó?

2021. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

"A pofám leszakad mostmár de komolyan, hogy ez a bukott, több televíziótól botrányos körülmények között távozó műsorvezető, kereszténykedik."


Miért lenne bukott, és több televíziótól botrányos körülmények között távozott. Emlékeim szerint pályafutását a Fideszes hírTV-nél kezdte. A G-nap után elsők között mondott fel és egy rövid ideig az M1-nél dolgozott, majd onnan az Echo TV-hez ment. Az Echo TV-ből pedig a hírTV visszavétele után ment vissza oda és néhány héttel ezelőttig folyamatosan képernyőn volt. Én nem emlékszem semmilyen botrányos távozásra, vagy hogy bárhonnan is úgy ment volna el, hogy köpködték volna egymást.

2021. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szóval van ez a magát fideszesnek hazudó kérdező, aki inkább támogatja ezt a rusnya vén maffiózót, szemben az intelligens, többszörösen kitüntetett és nem mellesleg álomszép nővel szemben... Kilóg a vastag lóláb (mind a 4)... :D
2021. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Cseppet sem vagyok fiedeszes, pont ezek miatt. De a Fidesz mindig a konzervatív, keresztémy értékekrőp beszél. Kérdem én, hová tűntek ezen érték pl Földi Kovács Andreában, mikor mások halálát várja?
2021. szept. 18. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
6: Miért ne várhatná? Várhatja a jól megérdemelt helyét a mennyországban. Már ha odakerül, ugye...
2021. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

#6:

"...nagypolgári fideszes vagyok." (Idézet tőled.)

"Cseppet sem vagyok fiedeszes..." (Idézet tőled.)

"...amikor meg a műsorvezető egy interjúban Soros halálával viccel mondván reméli, hogy még Orbán Viktor bukása előtt meghal, akkor Andika szeme se rebben." (Idézet tőled.)

"...hová tűntek ezen érték pl Földi Kovács Andreában, mikor mások halálát várja?" (Idézet tőled.)

Summa summarum: egyik nap fideszes vagy, a másik nap nem; egyik nap Huth Gergely kívánja Soros halálát, a másik nap már Földi-Kovács Andrea. Szerintem ne erőlködj tovább, mert egyre jobban belegabalyodsz a saját hazugságaidba. Viszont ajánlom a figyelmedbe a DK-s Arató Gergelyt, aki az ATV-ban amiatt sajnálkozott, hogy Magyarországon túl kevesen haltak meg a Covid miatt; vagy a CEU-s Kovács M. Máriát, akinek nagy örömöt okozott Lech Kaczyński gépének lezuhanása (majdnem százan meghaltak) és hasonlóan "szép" zuhanást kívánt Orbán Viktor gépének is; illetve a DK-s bloggert, Homonnay Gergelyt, aki közölte, hogy ha elkapja a koronavírust, Fideszesek közé fog menni, hogy megfertőzze őket. (Ezek közül a CEU-s asszonyka azóta már alulról szagolja az ibolyát, Orbán pedig köszöni, jól van...)

2021. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!