Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért gyurcsánnyal...

A fidesz miért gyurcsánnyal kampányol ahelyett, hogy a 11 évben nyújtott teljesítményükkel kampányolnának?

Figyelt kérdés
Miért az ellenzék lejáratásával akarják meggyőzni az embereket ahelyett, hogy bemutatnák az elmúlt 11 évben nyújtott teljesítményüket hogy nézzék, ezt meg ezt csináltuk, aminek köszönhetően fejlődött az ország, szavazzanak ránk, és akkor a jövőben is fejlődni fog!
2021. szept. 17. 22:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
13%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%
Amikor azzal kampányolnak akkor is megy a sivalkodás, hogy hazudnak. 😁
2021. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Sulek Péter ***** válasza:
77%
jó kérdés :) én sem értem
2021. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert nincs mit felmutatni, de gondolom költői kérdés volt :)
2021. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

De most tényleg!


12 év elteltével még mindig Gyurcsány az egyetlen, ami az eszükbe jut?


Ez brutálisan primitív, és ostoba.

2021. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem ahelyett kampányol, hanem amellett. Vagy talán nem hallottál az adócsökkentésekről, az orvosok 110%-os béremeléséről, a minden eddiginél bőkezűbb családtámogatási rendszerről, a 25 év alattiak SZJA-mentességéről, a 13. havi nyugdíj visszaépítéséről, a rekord alacsony munkanélküliségről, a kiváló átoltottsági adatokról, az illegális migráció elutasításáról vagy az államadósság jelentős csökkentéséről? Pedig bőven esik róla szó (de akkor meg az a baj, hogy a kormány sikerpropagandát folytat)...
2021. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
#5: Drágaságom, mikor hallottad te pl. Varga Mihályt Gyurcsányozni? Ő mint pénzügyminiszter évek óta kiválóan végzi a munkáját és a gazdasági sikerek nagyrészt neki köszönhetőek.
2021. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%

Az őszödi beszéd, a gyurcsány nevű zsarnok és tömegbelövető gyilkos egy trauma az ország életében.


Erről mindig megkell és megis fogunk emlékezni.

2021. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Mivel mondhatnak bármit, az ellenzék csak annyit tud mondani, hogy O1G. Ez egyfajta revans...
2021. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%

6-os


Én értem ezt amit leirtál, csak tudod az inflációról, 515ft-os 100as benzinről, az euro árfolyamáról, az éleémiszer árak növekedéséről hallottál Te is?


Tudod, egyik kezével ad a másikkal elvesz cimű műsor.

Semmivel nem él jobban a családom mint 12 évvel ezelőtt, de lehet mi vagyunk a szarok én nem tudom.


Az SZJA mentesség meg ezek, a Jobbik ötlete volt, kreativitás 0, valamint ami majd onnan hiányzik, majd pótolja mással :)

2021. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!