Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az őszödi beszédnek nem az...

Az őszödi beszédnek nem az orbán Gyurcsány vitán kellett volna legkésőbb elhangoznia? Így hazugságbeszéd érzetem van.

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
De, akkor lehetne igazságbeszédről beszélni.
2021. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a téma már lerágott csont. Újat mondani róla nem lehet. A Fidesz 11 éve kormányon van, szóval már rég leültethették volna, ha megtehetik, illetve, ha akarják. Tekintve, hogy az utóbbira a válasz nem, hiszen politikai hasznuk van abból, hogy nem kerül ki a képből, az előbbivel nem is érdemes foglalkozni. De tényleg jó lenne már lapozni, mert nagyon unalmas.
2021. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sajnos nem lehet igazságtételi pereket tartani, mert vernyákolnak a libernyákok


kellett volna egy nürnbergi per 89ben meg egy 2010ben

de nem volt


természetesen a sprómanokat leültették, és pl czeglédy csaba is gyakori vendég a bíróságon, csak a hülye balosok mindig megszavazzák a DK-t, ezért mentelmi joga van

nem kell bíróság elé állnia az ügyészség vádjára


természetesen a főgenyó nem ír alá semmit a kezével

2021. szept. 18. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:
A mentelmi jogot fel lehet függeszteni, és a Fidesznek van kellő többsége ahhoz, hogy ezt meg is tegye (lásd: Demeter Márta). A "libernyákok" hiába "vernyákolnának" - ahogy azt te fogalmaztad meg - mivel a 2/3 miatt bármiben leszavazzák őket. És ezt többnyire meg is teszik. Igen ritka, hogy ellenzéki beadványt, javaslatot vagy bármit megszavaznának.
2021. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lex ceglédyt kellett hozni miatta
2021. szept. 18. 15:20
 6/8 A kérdező kommentje:
2002-2010 között konkrétan hány ellenzéki indítványt szavaztak meg?
2021. szept. 18. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
2002-2010. között nem volt 2/3. Amúgy attól, hogy a mindenkori kormánypárt s*ggfej az ellenzékkel kapcsolatban, az igazság még igazság marad. Én épp ezért örültem kicsit az első Fidesz 2/3-nak (bár sosem szavaztam rájuk, és már nem is fogok), mert bár fiatal suttyó voltam, és sokat nem értettem a politikához, úgy gondoltam, végre valaki végig tudja majd vinni az akaratát, és megy valamerre ez az ország. Őszintén mondom, nem erre számítottam...
2021. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egy indítványhoz nem kell 2/3 csak kormánytöbbség
2021. szept. 20. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!