Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiknek Gyurcsány kilőtte a...

Akiknek Gyurcsány kilőtte a szemét, azok vélten járókelők voltak vagy egy rendfenntartó erők ellen agresszíven fellépő, köz- és magánvagyont rongáló csoportosulás tagjai?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 09:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem agresszív focihuligánnak nézett ki az illető.
2021. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
22%
Vannak fent fotók a sérültekről. Ha azok huligánok, akkor én vagyok a pápa.
2021. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
71%
Nagytöbbségében felheccel agresszív gyujtogató őrjöngők voltak, köz- és magánvagyont rongálók voltak. keveredtek közéjük páran akik ártatlanok voltak, erre mondják azt hogy rosszkor voltak rossz helyen.
2021. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
18%

3

Valamiért a legtöbb sérült mégsem huligán. Ez miért van?

2021. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
20%

Simán haza akart menni, semmiféle agressziót nem követett el, itt olvashatod a részleteket:


"Utána az egyik barátommal találkoztam volna a Deák téren, onnan mentünk volna haza Újpestre, de már állt a bál a Károly körúton, ráadásul a metró le volt zárva. Sodródtam a tömeggel, és láttam, hogy könnygázgránátokkal és gumilövedékekkel »győzködik« az embereket. Hozzá kardlappal és gumibottal vertek mindenkit, akit csak értek. A presszókban kávézó nyugdíjasokat sem kímélték, amúgy demokratikusan, nemre, korra, vallásra és politikai nézetre való tekintet nélkül mindenkit megvertek. A Dob utcába menekültem többekkel együtt, és a könyváruház környékén lehettem, amikor meglőttek. Filmszakadás, azonnal elveszítettem az eszméletem. Később tudtam meg, hogy kb. tizenöt-húsz méterről direkt rám céloztak. A másfél-két centis gumilövedéket a Honvéd Kórházban a szájpadlásomon át vették ki a szemüregemből.”"


[link]

2021. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
41%
Megkezdődött a hadd el hadd a vásáron, remélem az egész csak lázálom. De kinyitom a szemem jajj mit látok? A mocsárba küzd a sok gladiátor.
2021. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
72%
Te láttad Gyurcsányt lőni?
2021. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
83%
Miért többes szám? EGY embernek lőtték el véletlenül a szemét.
2021. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
19%
Egy embernek a jobb kezéről 3 ujjának lőttek. Egy ember szeméből a szájpadlásán át vették ki a gumilövedéket. Többen koponyatörést szenvedtek, úgy elverték őket. Nyugdíjasok is kerültek elő, akiknek vérömleny alakult ki, merő véletlenül. A lábtörésekről ne is beszéljünk, és a szándékos csuklótörésekről.
2021. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
54%
"Akiknek Gyurcsány kilőtte a szemét ..." Helyes! Helyes! Egy igazhitü Fideszesnek igy kell ezt mondani. Jol megtanultad Pistike!!!
2021. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!