Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az elvileges...

Szerintetek az elvileges hackertámadás miatt holnaptól még többen "csakazértis" elmennek szavazni, vagy épp hogy kevesebben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Többen
Kevesebben
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Alkalmatlanok.
2021. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Saját maguk szervezhettek mindent. Saját maguk választhattak informatikai szolgáltatót, informatikusokat, stb.

Ha Karácsony több milliót tud a Facebook-on elkölteni hetente, Dobrevnek meg egyedi festésű kisbuszra is telik, akkor egy normális rendszert miért nem tudtak összedobni?

2021. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez van, Magyarországon az informatikusok alulfizetettek. Amíg egy kőműves jobban keres KATA-val mint egy bejelentett programozó, nincs miről beszélni.
2021. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%

Szánalmas az összefogás.

Csicskák szövetsége.

2021. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Fidesz ellen tök mindegy, sehogy sincs esély, hackertámadás ide vagy oda

HAJRÁ FIDESZ! Egy fideszes aktivista

2021. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kijelölt helyek többségében egyetlen napon lehet szavazni. Pl. Tószegen 21-én 15-18 óráig, Újszilváson 24-én 8-18 óráig, Seregélyesen 22-én 8-18 óráig, Somogyszentpálon 23-án 14-17 óráig és stb stb stb.

A környékükön lakók is mehetnek a kijelölt helyekre szavazni, a kijelölt napon és időben.

2021. szept. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!