Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor fele´sege miért...

Orbán Viktor fele´sege miért nem muatkozika férje´vel, mint más országok vezetöinek a feleségei? Talán megromlott a házasságuk?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon helyesen teszi. Bárcsak a Gyurcsány feleségét se láttam volna soha...
2021. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Orban csak miniszterelnok ... az allamfo Ader Janos - tehat a first lady az Ader felesege!!!
2021. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Columbo hadnagy feleseget is azert nem lattuk, mert rossz volt a kapcsolatuk? :))) Szerintem csak nem akartak meg egy gazsit kifizetni a sorozat keszitoi.
2021. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Most jár állkapocs csont erősítésre, hogy ne forduljon elő az, ami egyszer már 2002-ben megtörtént.
2021. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Lévai Anikó korábban nagyon sokat szerepelt a férje oldalán és most is ott van amikor olyan eseményről van szó, ahol a házastársnak is illik megjelenni. De Lévai Anikó nem politikus, így neki nem dolga hogy többet szerepeljen.

A többi miniszterelnöknek sem láttad gyakran a feleségét amikor miniszterelnök volt, mert kevés olyan esemény van ahol szükséges a részvételük. Ilyen egy-egy vendég fogadása vagy egy alapítványi szereplés, egy civil esemény, vagy amikor a családdal együtt mentek szavazni.

de zessék, itt egy kép róluk egy héttel ezelőttről:

[link] .

2021. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy 2015-ös képen láttam őket együtt, Göncz Árpád temetésén.
2021. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gregor József mondta egy alkalommal, hogy nem szereti a 6 főnél nagyobb társaságot. Pedig Gregor tényleg világszínvonalú énekes volt, sokszor volt nagy társaságban. Nem mindenki szereti a nyilvánosságot, a nagy felhajtást.
2021. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem szereti a felhajtást.... ennyi.

Gyurcsány felesége is követhetné ezt a módszert 😂

2021. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!